Motomatkajad kinkisid Metsatarekese lastele päeva veekeskuses

Motomatkajate klubi MC Jõgeva president Igor Ellisson viis möödunud aastal Eestimaal viibinud kristlastest motomatkajate klubi Gospel Riders liikmed külaskäigule lastekodusse Metsatareke. Ühenduse president Seppo Käpynen kinkis klubi nimel lastekodule üheksa jalgratast. Jõulukingiks saadeti rahasumma, millega soovitati lastel vaba aega sportlikult ja tervislikult sisustada.

“Nii kehale kui ka vaimule mõjub hästi lõõgastumine vees. Otsustasime põhjanaabritelt saadud toetuse eest pakkuda lastele võimalust veeta päev Aura veekeskuses,” ütles lastekodu juhataja Marika Tekkel.

 “Vahel on juhtunud, et mõni meie laps ei soovi ühel või teisel üritusel osaleda. Kui teatasime aga sõidust Aurasse, olid kõik rõõmuga nõus kaasa tulema,” rääkis kasvataja Anneli Süld.

“Vesi on teadagi hea stressimaandaja. Avaras basseinis ujudes ja  veeatraktsioonidel lõbutsedes muutus laste meeleolu märksa reipamaks ning küllap sai mõnigi siin liigse energiaülejäägi ära kulutatud. Eriti jäi aga meelde üks väike poiss, kes enne kojusõitu kurtis, et ikka vähe ujuda sai. Kolm tundi veekeskuses tundus temale liiga lühike aeg, ” rääkis kasvataja ja lisas

sedagi, et mitmed lapsed, kes kipuvad vahel ülemeelikud olema, oskasid veekeskuses ja hiljem söögikohas igati viisakalt käituda.

Lastekodu juhataja Marika Tekkel ütles, et nad teavitasid veekeskuses veedetud toredast päevast ka klubi Gospel Riders liikmeid ning saatsid neile sellest üritusest tehtud fotosid.

“Kui Igor Ellisson sõidab Soome motomessile, saadame temaga oma Soome sõpradele kingituseks meie laste poolt kasvataja Ingi Sirel-Aru abiga maalitud kruusid ning Metsatarekese läheneva 15. aastapäeva puhul  valminud kalendrid,” lisas juhataja.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus