Mööblikauplus unistab avaramast müügipinnast

Jõgeval kaheksateistkümnendat aastat tegutseva mööblikaupluse Volli Pood juhataja Nadežda Borissova hinnangul on selle valdkonna väikeettevõtlusel perspektiivi  ja arvestades huvi kauba vastu, oleks tarvis  suuremat müügipinda.

Moskvas kunstnik-disainerina kõrghariduse omandanud Nadežda Borissova  hakkas ettevõtlusega tegelema pärast seda, kui Jõgeval suleti venekeelne põhikool ja lõppes töö õpetajana. “Üheksakümnendate aastate teisel  poolel avasime Jõgeva kesklinnas mööblipoe.   Eestis toodetakse kvaliteetset mööblit. Iga kauplus peab aga leidma endale oma niši ja nii pakkusime meie Soomest ja Rootsist toodud  mööblit ning Poolas valmistatud köögimööblit. Rootsist ja Soomest toovad mööbli kohale varustajad, Poolas käime kaubabussiga ise,“  rääkis juhataja.

“Ostjaskonda oleme saanud hoida ja suurenda,  kaubeldes võimalikult soodsate hindadega ja pakkudes järelmaksuvõimalust. Arvestades aktiivset ostmist, on kaupluses alati palju mööblit, mille paigutamiseks vajaksime suuremat pinda. Ehk tulevikus avanebki selleks võimalus,“ ütles Borissova.

Mööblile lisaks müüakse Volli Poes  kunsti- ja käsitöötooteid, nii mõnedki nendest poe perenaise kätetöö.

Volli Pood on nime saanud  Nadežda abikaasa Vladimir Borissovi järgi. Tema on ka kauplust omava firma tegevjuht.

Borissovite  eestvedamisel on Kuremaal tegutsenud ka kauplus, Mustvees Neptuni baar ja Jõgeval bussijaama einelaud.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus