Mööblikaubamaja aitab lasterikkaid peresid

Heategevusprojekti eesmärgiks on vajaliku mööbliga toetada Ida – ja Lääne – Virumaa ning Jõgevamaa lasterikkaid peresid, kus abivajajaid on kõige enam.  

Mööblit saab tuua ajavahemikus 18. aprillist 29. aprillini 2005 Aatriumi Kaubamajja Tallinnas Pärnu mnt 234.

Aatriumi müügijuht Lemme Heinleht paneb inimestele südamele, et annetatav mööbel oleks taaskasutatav. ?Pisemaid defekte saame oma jõududega parandada, aga üldiselt tasuks annetajatel enne mööbli pooditoomist meiega ühendust võtta,? selgitas ta. Annetussoovist palus Heinleht eelnevalt teavitada telefonil 6 140 414 või meiliaadressil Lemme@aatrium.ee

Müügijuht rõhutas ka, et Jõgeva inimestel, kes sooviksid mööblit annetada, tasuks samuti temaga eelnevalt ühendust võtta. ?Sellisel juhul saame kokku leppida, et inimesed ei peaks mööblit Tallinna tooma, vaid toimetaksid selle otse peredesse.? Tallinnas ja Tallinna lähiümbruses elavatel inimestel on võimalus tellida transport Aatriumi poolt.

 Heategevusfondi Dharma tegevjuhi Malle Eenmaa sõnul on lasterikastes peredes ennekõike puudus vooditest, köögilaudadest ja toolidest ning naridest, mis aitaksid lahendada ka tihti ette tulevat ruumipuudust.

Lemme Heinleht on lisaks annetatavale mööblile valinud kaubamaja müügivalikust mõned rõõmsate piltidega narid, mis saadetakse nende poolt koos muu vajalikuga otse peredesse.

MARTTI KASS

blog comments powered by Disqus