Moeesemed, mille abil saad luua trendikaid välimusi

SISUTURUNDUS

© Floral Deco canva.com

Soovid luua stiilset garderoobi, aga mitte üleliia palju selle peale kulutada? Meil on sulle hea uudis – sa ei pea kulutama tuhandeid eurosid, et luua trendikas garderoob, vaid vajad üksikuid stiilielemente, mille abil muuta oma riietus viimase peal moekaks. Vaata, milliste moetoodetega saad luua riidekapi, mis on piisavalt universaalne ja stiilne!

Moekad jalanõud on kirsiks tordil

Jalanõud on ühed moeesemed, mille pealt ei tasu kokku hoida. Esiteks peavad need olema mugavad käimiseks. Teiseks vastupidavad ja ilmastikukindlad ning kolmandaks, need aitavad muuta sinu välimuse kas pidulikumaks või mitteametlikumaks vastavalt sinu soovile. Näiteks maskuliinsed Dr. Martens saapad muudavad hetkega valge pitskleidi šikiks valikuks. Samuti annavad need Dr. Martens saapad vürtsi ka sinu talve välimusele: teksadele ja villasele mantlile. 

Vastupidiselt saabastele saab kingadega luua pidulikke välimusi. Kanna kõrgeid kontsi koos teksadega, et saavutada hetkega ideaalne peo välimus. Kandes tenniste asemel platvormkingi koos maksikleidiga, oled valmis minema suvisele õuekontserdile. 

Ideaalseks garderoobiks osta endale nii mugavad vabaajajalatsid, kontsaga kingad pidulikeks hetkedeks, madalad ja kõrged saapad jahedateks kuudeks.

Ajatud lõiked ja kokkusobiv värvigamma loob universaalse riidekapi

Trendid tulevad ja lähevad. Kuid ajatud lõiked jäävad alati. Loo garderoob, mis on täis riideesemeid, mida saab omavahel kombineerida. Selleks on lihtsad T-särgid, pikkade varrukatega pluusid ja topid. Samuti teksad, pikad riidest püksid, seelikud ja erinevad kleidid. Eelista värve, mis sobivad omavahel kokku. See ei tähenda, et kogu sinu garderoob peab sisaldama heledaid toone nagu beež, must, valge, sinine. Sa võid valida ka teised toonid, aga peaasi, et sul on riided nendest värvides, mis omavahel hästi istuvad.

Nii on sul väga kerge luua erinevaid stiile kas argipäevaks või pidulikeks sündmusteks. Vürtsi annad oma välimusele hoopiski jalatsite ja aksessuaaridega, millest lähemalt räägime juba järgmises lõigus. Taskukohase ja nutika garderoobi loomiseks vaata oma riidekapp üle ja pane kirja, mis sul on puudu. Lisa nimekirja riideesemed, mis on ajatud ja mis sobivad sinu olemasoleva riidekapi sisuga kokku.

Aksessuaarid aitavad luua stiilse välimuse

Aksessuaare ei tasu alahinnata, sest need loovad sinu välimusest kas piduliku või igapäevase stiili, ning aitavad luua viimaseid trende järgiva välimuse. Palju soodsam on vahetada aksessuaare kui osta uus garderoob. Ajatu ja taskukohase garderoobi saladuseks ongi universaalsed riideesemed ja õiged aksessuaarid. Varu endale erinevad vööd, ehted, kotid, päikeseprillid ja juukseaksessuaarid. Tagasihoidlikumad ehted on ideaalsed igaks päevaks. Seevastu pidulikel sündmustel vali midagi, mis paneb kogu välimuse särama.

Sobivate aksessuaaride abil saad kerge vaevaga muuta oma kontori riietuse õhtuseks väljaminekuks. Usu meid, et juba kontsad ja silmapaistvad ehted teevad oma töö ära. Läbimõeldud garderoob tagab sulle alati sobivad riided nii tööpäevaks, reisiks kui ka peoks. Tutvu kogu Kaup24 ja Hansaposti valikuga ning leia sealt kõik vajalik moodsa riidekapi jaoks!

blog comments powered by Disqus