Milliseks peab valmis olema rohe-sinisel kukeaastal

JÄÄR
Nagu enamikule inimestest, tõotab kukeaasta tulemärgi jääralegi näidata tujukat palet. Esimene poolaasta on sündmuste- ja muutusterikas. Oled aktiivne ja hästi läheb organiseerimistöös. Jäär tunneb üle hulga aja, et tema eelnevatel aastatel tehtud pingutused hakkavad vilja kandma ning tasu tulema. Sind hakatakse tunnustama. Veebruaris-märtsis võib aga tööl tekkida mõningaid pingeid, aga need on lühiajalised. Suvel aga hakkavad su ette võetud reformid vilja kandma ning tekivad head kontaktid välispartneritega. Augustis võid ärikohtumisel kokku sattuda inimesega, kellest võib saada arvestatav investeerija. Kui selle pakkumise mööda lased, oled oma ebaedus ise süüdi. Üldse tuleb jäärale hea teenistusaasta.

Sügisel saab alguse uus suhe, ja see võib tekkida kunagise partneriga-endise kallimaga. Üldse paranevad igasugused suhted. Palju armastust. Augustis võib naisjäärasid juhus kokku viia meestega, kellega aasta alguses töö asjus kohtusid ning sellest võib välja kasvada kestev suhe. Füüsis pole aga nii tugev kui vaim ning aastavahetuseks võid olla üsnagi kurnatud. Aasta viimased kuud jäävad valdavalt Jupiteri mõjuvälja, lisandub Neptuuni õnnistatud intuitsioon, tänu millele pole karta ühtegi ebakindlat sammu ega vale otsust, kui vaid tervist hoida oskad ning ennast tühjaks ei jookse. Kui kõike teha mõõdukalt, siis lõpetad aasta vägagi meeleolukalt.

SÕNN
Aasta esimene pool on töine. Juba ahviaasta lõpus hakkas juhtuma palju uut ja huvitavat ? uus töökoht, kaadrivahetus ja uued suunad elus. Kukeaastal pead näitama, et tuled uues olukorras hästi toime. Töö alal on sul palju konkurente. Sõnn peab näitama, kui professionaalne ta on uues ametis, eriti just aasta esimesel kolmel kuul. Enamikule sõnnidest tuleb aasta üsnagi vaevarohke, kuid kui kõige eelpoolmainituga toime tuled, siis on teenimisvõimalused üsna head. Selle kõige nimel rügamiseks annab Marsi ja Merkuuri hea kooslus piisavalt energiat ja visadust. Kui aga sõnn visaduse ja tahte tagaplaanile jätab, siis ta lihtsalt langeb. Aasta teine pool on armastuse poole pealt ideaalne. Oma ürgolemuselt on sõnn alati väga perekondlik ja kodukeskne, kuid võib lõkkele lüüa uus armastus ja kõik eelneva purustada. Külmetamine võib kaasa tuua kroonilisi haigusi. Puhkus tuleb aasta lõpul kasuks. Aga selle üle, kuhu reisida, peaksid pikalt kaalutlema

Aasta teisel poolel oled psüühiliselt tugevam ning ette võib tulla pikem reis soojale maale.

KAKSIKUD
Marss ja Jupiter, Veenus ja Saturn on omavahel küll väikestes vastuoludes, kuid loovad koos välja, mis kaksikutele aasta alguses väga liikumapanevalt mõjub. Selle aasta lõpp kujunes piduderohkeks ning kukeaasta algus sunnib sind ankrusse jääma. Aasta esimene pool on parem nii sotsiaalselt kui õnne poolest. Paraneb lastega läbisaamine ning naiskaksikud võivad käima peale jääda. Lapse võivad saada ka kaksikute lapsed. Ees võib olla ka töökoha muutusi ning ootamatult võib uueks töökohaks saada kool või lasteaed. Uus töökoht võib olla seotud ka noorsoo-organisatsiooniga. Vaba aeg on sisustatud pidevalt reisidega ja seda just tööalaselt. Juunis-juulis on võimalik karjääri teha. Su tööga ollakse rahul. Oktoobrist läheb Jupiter Skorpioni ning töö trumpab isikliku elu üle. Juba septembris võid uue projekti käivitamisel uude töögruppi sattuda, milles võid võtta liidrirolli. Su edu ja heaolu sõltuvad suuresti sellest, kui õigesti oskad hinnata olukordi, milles end maksma panna tuleb. Raskeimaks kuuks on mai, kus tuleks väga oma tervist hoida. Puhkuse parim aeg tuleks jätta vana aasta lõppu ? võib ette tulla pikk reis hästi valitud kaaslastega.

PIRET LINNAMÄGI

blog comments powered by Disqus