Milline võiks Eesti olla 10 aasta pärast?

Visioonikonkursile ?Eesti 100? on oodatud kuni kaheleheküljelised kirjutised (proosa- või luulevormis), millele võib lisada illustreerivat materjali ? joonistusi, fotosid, arvutigraafikat jm. Kolme vanusegruppi jagatud õpilaste (6-10-, 11-15- ja 16-19-aastased) töid hindab zhürii eesotsas haridus- ja teadusminister Tõnis Lukasega. Hinnatakse teemakohast lähenemist, tulevikuvisiooni veenvust, originaalsust ja uuendusmeelsust ning stiili ja vormistust.

Võistlustööd tuleb 13. juuniks 2008 saata e-posti aadressil konkurss@hm.ee või postiaadressil Munga 18, 50088 Tartu (märgusõna “Visioonikonkurss?). Tööle tuleb lisada andmed autori kohta (ees- ja perekonnanimi, vanus ja klass, telefon, e-posti aadress), juhendaja(te) olemasolul ka nende andmed, kooli nimi ja aadress. Illustreeriv materjal võib anda lisapunkte.

Konkurss lõpeb piduliku vastuvõtu ja parimate autasustamisega. Auhinnafond on väärikas ? pihuarvutid, fotokaamerad, sülearvutid jne. Zhürii annab välja ka hulgaliselt eripreemiaid. Parimatest töödest valmib kogumik.

Visioonikonkurss ?Eesti 100? kuulub õpilasvõistluste sarja “Vaatan ja imestan, märkan ja õpin!?. Tänavune konkurss on arvult juba seitsmes. Lisainfot konkursi kohta saab aadressil http://www.hm.ee

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus