Milline on Teie arvates parim Jõgevamaa söögikoht?

Airi Hunt: Olen Jõgevamaal veel niivõrd vähe aega elanud ja ei ole veel kõiki söögikohti külastanud, seega ei teagi õieti ühtegi soovitada. Varem elasin Viljandis ja kuna seal on parasjagu käimas pärimusmuusikafestival, siis soovitaksin folgikülastajatel minna sööma pubisse Liverpool, kuna seal on mõistlikud hinnad, head söögid ja tasemel teenindus. 

Kauri Soolepp: Jõgeval on kõige parem söögikoht Panther Pubi, sest seal on väga head söögid, kiiresti tuuakse lauda ja hinnad on küllalt normaalsed. Samas on asukoht ka väga hea, sest toidupood on kohe lähedal. Veel üks lahe koht on Kurista Söögitare. Esiteks on seal väga mõnusalt suur parkla ja maja näeb ka äge välja ning söögid on ka normaalsed. 

Imre Roosipuu: Minu meelest on siinkandis kõige normaalsem söögikoht Sinu Pubi. Hindade poolest ta teistest võib olla nii väga ei erinegi, sest väljas süüa on igal pool kallis, aga praed on seal mõistliku suurusega ja väga maitsvad. Jõgeva kahes burgeriputkas saab ka hädapärast kõhu täis. 

Aili Torim: Raudselt parim söögikoht Jõgeval on Panther Pubi, sest hinnad on taskukohased, teenindus on kiire ja korralik ning toidud on väga head. Samas on Pantheri üks plusse veel see, et seal saab tellida ka väiksemaid portsjoneid. 

Kadri Virkus: Voore külalistemajas saab väga hästi süüa, sealne hommikusöök on hästi mitmekesine. Hinnad on ka nii enam-vähem talutavad. Kui on kiire, siis võib tee pealt kohvi ja hamburgeri haarata Kastanist või Nurga poest, kuigi viimasel ajal on Nurga poe burgeri kvaliteet miskipärast alla läinud. Põltsamaa rannakohvikus on ka küllalt head söögid ja väga kena interjööri ja teenindusega koht on Adavere tuulik.

Küsitles EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus