Millal Te viimati turul käisite ja mida ostsite?

Arved Lepp

Käin turul tavaliselt aega parajaks tegemas ja asju vaatamas. Sageli on asja väikeloomakliinikusse, siis aeg-ajalt viskan turukraamile ka pilgu peale. Viimati käisin turult kaevupumpa otsimas, aga kokkuvõttes sain ikkagi poest väheke odavamalt. Mõningad kaubad on seal odavamad küll kui poes, kuid ainukesed asjad, mida minu meelest turult osta tasub, on sokid ja suitsud.

Madis Helisalu

Jõgeva turule pole ma küll ammu sattunud. Tartu turule on viimasel ajal rohkem asja. Perel on juurdekasv tulekul ja tarvis igasugu titenänni osta: lapsekäru, voodi, riided ja muud. Tartus saab turult päris korralikke lasteriideid. Muidu käin turul suhteliselt harva.

Kalvi Soolepp

Viimati käisin turul paar nädalat tagasi kalastustarbeid vaatamas, kuigi lõpuks ostsin siiski ridva ja mõningad landid hoopis poest, sest poes on kalamehe varustus oluliselt kvaliteetsem. Turult tasub riideid ja jalanõusid osta, sest seal on kraam odavam ja tihtipeale ka suurem valik kui poodides.

Marko Kalaus

Turul pole käinud, sest kaardiga ei saa maksta. Oleks seal kaardimakse võimalus, siis ehk käiks ka. Varem sai Tartu ja Tallinna turgudel niisama aega viidetud, midagi konkreetselt ostmas pole seal küll oma mäletamist mööda kunagi käinud.

Priit Saare

Jõgeval pole õiget turgugi, kus käia. Toidukraami ostan Selverist või Pae poest, kuid Pae Konsumis peab ettevaatlik olema, sest kaubad on tihtipeale riknenud.  Aed- ja juurvilju saan endale maalt, seega polegi suurt põhjust turult midagi otsima minna.

Küsis ja pildistas EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus