Mihkel Smeljanski: “Me ei tee allahindlusi!”

Kas Kuldne Trio esineb Palamusel täiskoosseisus?

Täpselt ei tea, aga tundub küll, et täiskoosseisus. Oluliselt ei muuda see midagi, kas me esineme kahekesi või kolmekesi.

Kui vana on ansambel Kuldne Trio? Mis on ansambli pikaealisuse saladus?

Kuldne Trio on juba 32-aastane. Pikaealisuse saladust ma ei oskagi öelda. Siiani oleme rahvale väga hästi peale läinud, rahvas tuleb kohale. Siiani pole ükski pidu tühjaks jäänud.

Kas te olete varem ka Palamusel esinenud?

Mitmel korral olen ma seal käinud teatrietendustega. Kui Margus Turu elas, siis tema kontserttuuridega. Kahel aastal esinesime Paunvere Väljanäitusel.

Kas te olete kuulnud taolisest üritusest nagu reedel Palamusel toimuv?

Ma ei ole kuulnud, et mujal selliseid üritusi oleks.

Mis te arvate sellest, et üritusel on üks ansambel vanemate jaoks ja teine nooremate piduliste jaoks?

Mina arvan, et igal pool on nii, et ansambel mängib südaööni või kella 1ni ja siis jätkab diskor. Ma arvan, et see sobib nendele noortele, kes ei taha liiga vara peole tulla ning nende vanemate piduliste jaoks, kes ei taha noorte tantsumuusika järgi tantsida. Samas on noori, kes meelsasti tantsivad koos vanemate inimestega.

Milline saab olema teie reedene esinemiskava?

Põhimõtteliselt on meil üks kava. Pea kaks tundi tuleb esineda, selle jaoks peab olema omaette repertuaar. Kindlasti tulevad esitusele ka duo Smeljanski-Vlassov laulud.

Mida soovitate inimestele, kes teid reedel kuulama tulevad?

Head tuju ja rõõmsat jällenägemist. Sellisel tantsupeol ei ole me veel käinud, nii et loodame, et kõik õnnestub. Kindlasti peaks olema ka ilma. Hetkel (teisipäeval- B.K.) on ilm siin Tartus väga vihmane.

Mida te lubate oma reedesele publikule?

Me teeme kindlasti oma tööd 100 protsenti. Kõik saavad, mida nad soovivad. Me ei tee endale allahindlusi.

BIRGIT KASTEPÕLD

blog comments powered by Disqus