Mida toob alanud aasta

Jäär

Uus aasta saabus Sulle tõenäoliselt töiselt. Kõik, mis pooleli, üritasid vana aastaga ära teha. See aasta on väga soodne uusaastalubaduste täideviimiseks: olgu selleks siis suitsetamise maha jätmine, tervisliku toitumisega alustamine, õppeaasta heade hinnetega lõpetamine või muu selline. Oled sel aastal väga otsustusvõimeline ning kannatlik ning teed kõike uskumatu põhjalikkusega.
Tõenäoliselt võtad sellel aastal ette mõne pikema reisi, millest oled ammu unistanud.
Tänavune aasta on väga soodne aeg õppimiseks, hobidega tegelemiseks ning enda igakülgseks arendamiseks. Tervis peaks olema üsna hea, kui Sa ise seda mõtlematult ei riku.

Sõnn

Tänavune aasta peaks Sinu jaoks kujunema põnevaks. Saad palju uusi väljakutseid, võimalik, et Sul seisab ees töö- ja elukohavahetus. Võimalikud on ka loteriivõidud ja lisateenistuse leidmine. Kui oled veel vallaline, on väga tõenäoline partneri leidmine.
Läbisaamine pereliikmete ja vanematega on parem kui kunagi varem, kuid sel aastal võib Sulle muret teha vanemate või mõne eakama sugulase tervis.
Sinu tervis peaks olema tänavu stabiilne. Ainult septembri algusest oktoobri lõpuni on periood, kui peaksid end pisut rohkem hoidma.

Kaksikud

Oled septembris ja oktoobris väga aktiivne: suhtled kõigiga aktiivselt, võtad osa seltskondlikest ja meelelahutuslikest üritustest. Ülejäänud aasta jooksul oled tasakaalukam, mõtled elu üle järele ning ei tunne puudust suurtest seltskondadest. Sel aastal pead väga oluliseks häid suhteid lähedastega, teed kõik, et suhe partneriga oleks kindel ja turvaline. Kui oled 20-30- aastane, on tõenäoline, et just tänavu täieneb Sinu pere uue liikme võrra.
Töö võib jääda pisut tagaplaanile. Teed küll kõik, mida vaja, kuid samas ei huvita Sind uued väljakutsed ega tõus karjääriredelil.

Vähk

Võimalik, et valutad tänavu palju pead majandusliku seisu pärast, mõtted kipuvad tiirlema rahaprobleemide ümber. Püüad töökohustusi väga hoolega täita, et saada ametikõrgendust, samuti püüad leida lisatööd.
Väga oluline on, et oleksid ettevaatlik õnne- ja hasartmängude osas, sest õige piiri tunnetamisega võib olla raskusi.
Oled sel aastal tõenäoliselt seltskondlikum kui mõnel eelmisel. Suhtled teistega vabalt ning ei solvu kergesti ega tõmbu endasse. Võtad meelsasti osa kultuuri- ja meelelahutusüritustest, tegeled meelsasti lastega. Armusuhetes valitseb romantilisus. Kui oled veel vallaline, pole välistatud, et armud ja abiellud.

Lõvi

Kuna Sinu päikesemärgis paikneb terve tänavuse aasta jooksul Saturn, võib olla tavapärasest rohkem pingeid nii tööalastes kui ka isiklikes suhetes. Võid olla tihti tujutu ja isegi apaatne. Samas aitab kindlameelsus ja heatahtlikkus Sul võistelda oma tujudega ning aasta teises pooles peaks olema tunda, kuidas paljud probleemid ja pinged lahenema hakkavad.
Saabunud aastat iseloomustab kiire mõtlemine ning oskus unistada ja fantaseerida. Sul tekib palju uusi ja huvitavaid ideid. Võimalik, et võtad ette mõne pikema reisi või matka. Tervis peaks sul olema hea, vaid mõne ravimi suhtes võid olla ülitundlik.

Neitsi

See aasta saabus Sulle tõenäoliselt väga aktiivselt tegutsedes ning terve aasta peaks kujunema Sinu jaoks väga kiireks ja aktiivseks. Suhtled meeleldi, liigud palju ringi, suurt tähelepanu pöörad õppimisele ja enda täiendamisele. Eriti edukad on keeleõpingud.
Oled väga heatahtlik, kiire ja avatud, suhted nii sõprade, koduste kui ka töökaaslastega peaksid olema väga head.
Kuigi Sinu rahaline seis peaks olema terve aasta jooksul hea, peaksid siiski oma finantsasjadel silma peal hoidma: tahad teisi aidata ning kipud raha liiga kergekäeliselt kulutama.

Kaalud

Oled sel aastal väga ettevõtlik, töökas ja kohusetundlik. Planeetide seis on väga hea loominguliseks tegevuseks.
Sul on hea fantaasialend ning palju uusi ideid, mida ka realiseerima asud. Suhted pereliikmete ja sõpradega on paremad kui kunagi varem. Tööalaselt oled nõudlik nii enda kui teiste suhtes, kohati võid ilmutada rahulolematust töötingimuste ja -korralduse suhtes.
Kui Sa ei lähe oma arvamusavaldustega väga teravaks, võtavad ülemused meeleldi Sinu seisukohti kuulda.

Skorpion

Kuigi skorpioni tähtkujus sündinud inimesed on sünnipäraselt üsna kinnised, oled sel aastal ootamatult avameelne, lõbus, abivalmis, seltskondlik ja suhtlemisaldis. Suhtled aktiivselt sõprade ja tuttavatega ning sõlmid ka uusi ja huvitavaid kontakte nii isiklikus elus kui ka tööalaselt.
Oled terve aasta rõõmus ja optimistlik ning saad hästi hakkama kõigega, mis ette võtad. Tööl pingutad tavalisest enam ning see ei jää ka ülemustele märkamata. Vaid aasta alguskuudel võid vahel pahuraks ning enesekeskseks muutuda.

Ambur

Oled sel aastal rahulik, tasakaalukas ning kohusetundlik. Ühtviisi hästi tunned end nii füüsilist kui ka vaimset tööd tehes. Eriti soodne on tänavune aasta neile, kes tegelevad muusika, kunsti või kirjandusega.
Oled väga abivalmis ning kellegi eest hoolitsemine pakub Sulle suurt rahuldust. Sel aastal hoolid lõbutsemisest ja seltskonnaelust vähem kui tavaliselt. Sinu rahaline seis peaks olema stabiilne ning ka tervislik seisund hea.

Kaljukits

Selle aasta märksõnaks on muutused. Sul on piisavalt jõudu loobuda suitsetamisest, alustada tervisespordiga või vabaneda liigsetest kilodest, kui Sa seda vaid soovid. Võimalik, et alustad õpinguid, teed teoks mõne ammuse unistuse või vahetad elukohta.
Oled väga suhtlemisaldis ja heatahtlik, kuid vahel võid unustada kokkuleppeid või jätta hajameelsusest mõne tööülesande täitmata.

Veevalaja

Oled sel aastal üsna jäärapäine, enesekindel ning kohati isegi egoistlik, mistõttu võib tekkida lahkhelisid nii tööl kui ka isiklikes suhetes. Samas oled väga täpne, kohusetundlik ning abivalmis.
Rahaline seis peaks Sul olema hea, kuid kipud rahaga üsna mõtlematult ringi käima ning aeg-ajalt raskustesse sattuma. Tervis on väga hea.

Kalad

Alanud aasta toob Sulle ohtralt üllatusi ja ootamatuid sündmusi. Oled väga energiline, aktiivne ning käitud väga vabalt. Sel aastal võtad ette midagi sellist, millest oled ammu unistanud. Sel aastal reisid palju. Võimalik, et võidad loteriiga mõne eksootilise reisi.
Väga soodne aeg õpingute jätkamiseks ning hobidega tegelemiseks. Võimalik on ka töökohavahetus.
Kui ehk mõned külmetushaigused välja jätta, on Sinu tervis tänavu lausa suurepärane, ka rahaline seis peaks olema vägagi hea.

blog comments powered by Disqus