Metsaveofirma tegi Estakaadi tänava korda

AS Stora Enso Mets terminali juhataja-impordijuht Toomas Peiker ütles Vooremaale, et Estakaadi tänava remonttööd on toimunud vastavalt lepingu tähtajale ja kestnud ajavahemikus 2. augustist kuni 11. septembrini. Tööde maksumus oli 678 517 krooni. Töö tellija oli AS Stora Enso Mets ja projekti toetas ka Eesti Raudtee AS.

Töö tegi ära OÜ Moreen

?Võtsime konkureerivad pakkumised mitmetelt firmadelt ja OÜ Moreen tundus meile kõige sobilikum olevat,? rääkis Peiker. Tema sõnul pole Moreen Stora Ensole pettumust valmistanud, töö on laabunud ja kõik on õigeks ajaks valmis saanud.

OÜ Moreen projektijuht Arvi Spelman rääkis, et töö sai tehtud täpselt nii, nagu projektis kirjas. Kõigepealt oli kavas aluse freesimine, tehti killustikalus, mõõdeti, kas see on õige tugevusega, seejärel tehti immutuskate ja kahekordne pindamine. ?Viimasena on meestel praegu käsil haljastus,? ütles Spelman eile Vooremaale.

Elanikud rõõmustavad

Estakaadi tänava elanik Hannes Kranich rõõmustab praeguse teekatte üle, mis varem oli kehv ja halva ilmaga peaaegu läbitamatu. ?Uus tee on väga hea,? kiitis Kranich. Tulevikult ootavad Estakaadi tänava elanikud aga peale sõidetava tee ka linnakanalisatsiooni ja tänavavalgustuse saabumist oma koduväravateni.

Jõgeva abilinnapea Aare Olgo sõnul on linnavalitsus sellestki probleemist teadlik, kõike lihtsalt ühe korraga ei jõua. Samas on Olgo rõõmus selle üle, et koostöö Eesti Raudteega on olemas, mida kinnitab ka uue raudteeäärse haljasala valmimine.

JAANIKA KRESSA

blog comments powered by Disqus