Metsamoor pakub end külla

Võrumaal Veetka talus elav ja tegutsev Metsamoor Irje Karjus on valmis talvise pööripäeva eel asutuste kollektiividele, seltsidele, kokkutulekutele, seltsimajadesse, rahvamajadesse ja mujale külla tulema.

Endassevaatamise ja hingelise puhastumise programm sobib tema sõnul hubasesse küünlavalgesse ruumi. Programmi kuuluvad  loitsud, hingetrumm ja hingeluule. Pakutakse energeetilist taimeteed, tehakse enesetunnetusharjutusi ja õpitakse valmistama külmarohtusid. Räägitakse, kuidas uueks alguseks ehk uueks aastaks ennast ja oma kodu puhastada, aga sedagi, mis on hingeliigutus ja elutee.

“Muutes ennast, muudad ka maailma. Mitte küll palju, kuid siiski sinu enda jagu,” ütleb Irje Karjus.

Alati on Metsamooril kaasas ka tema  Varasalv, kust saab endale või oma kallitele inimestele  tervisetooteid ja Metsamoori raamatuid soetada.

“Aastalõpusoovidel on oht täituda, kui sa seda ainult tahta oskad,” kinnitab Metsamoor, lubades oma kuulajaskonda ka loodus- ja kunstiteraapia võimalustega tuttavaks teha. Saab ka nõuandeid, mida sobiks panna vaimsele pidulauale ja räägitakse päris konkreetsetest ja maistest asjadest nagu näiteks hapukapsas ja kibuvits. Grupitööna valmib üllatuskaart igaühelt igaühele, uueks aastaks sõnastatakse kümme soovi. Ürdisuitsu abil puhastatakse end vana aasta muredest.

Tseremooniat aitab Metsamooril läbi viia psühholoog ja kunstiterapeut Annika Maarend.

Pakutavat programmi on nende sõnul võimalik lisada  näiteks   eelnevalt toimunud seminarile, aga  ka omaette sündmusena läbi viia.

Täpsemalt saab kõiges kokku leppida telefonil 53 454 222 (Irje).

Sellest, kes on Metsamoor, millega tegeldakse tema Veetka talus ja teistes Metsamoori Pereparki  kuuluvates taludes Võrumaa metsade keskel, saab pikemalt lugeda aadressil www.metsamoor.ee.
 
KAIE NÕLVAK

blog comments powered by Disqus