Messil AgroBalt kiideti Werolis toodetud maitseõlisid

Rahvusvaheline põllumajanduse, toiduainete töötlemise ja hulgikaubanduse mess AgroBalt 2007 korraldati Kaunase Põllumajandusülikooli territooriumil. AS Werol Tehased, kes võttis sellest messist osa esmakordselt, esitles ennast koos teiste Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja liikmetega. Eesti ettevõtjate päralt oli 36 ruutmeetri suurune stend.

“Meie ettevõtet, mis on ainus rafineeritud rapsiõli tootja Baltimaades, esindasid kolm inimest, kellel olid ka konkreetsed ülesanded. Õlitoodete müügijuht Riina Tepaskind tutvustas maitseõlisid, õlikoogi müügijuht Katrin Tamm õlikooki ning mina andsin ülevaate rapsiseemnetest,” rääkis ostuosakonna juhataja Indrik Unt.

Tema sõnul sai messil proovida Werolis valmistatavaid või-, küüslaugu- ja basiilikumaitselisi õlisid.

?Hinnangud maitseõlidele olid kiitvad ja tunti huvi nende ostmisvõimaluse vastu. Kui senini oleme Leedusse eksportinud suures koguses lahtist õli, siis messil saadud positiivsed reageerinud andsid meile julgust kaaluda tõsiselt pudelis maitseõlidega Leedu turule minekut,? ütles Indrik Unt.

Lisaks Weroli maitseõlidele äratasid messil tähelepanu ka Eestist pärit vinnutatud liha, pudingid ja astelpajutooted, muu hulgas astelpajuliköör.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus