Merelen ehitab Siimustisse kõnnitee

Firma võitis vähempakkumise kõnnitee teise etapi ehitamiseks Siimusti alevikku. ?Tänavu kevadel alustasime töödega, eemaldasime pinnasekihi ja ehitasime killustikualuse peagi paigaldatavale asfaltkattele. Rakendasime Siimustis tööle kõik masinad,? rääkis firma juht Ain Viik.

Tema sõnul valmib Siimustis Jõgeva valla tellimusel 600 meetri pikkune kõnnitee, mis ulatub keraamikatehase piirkonnast kuni alevikus asuva pargini.

Kui kõnnitee valmib, on keraamikatehase lähedal elavatel inimestel turvalisem ja puhtam kõndida. ?Tulevikus võiks mõelda sellele, et kõnnitee ehitataks välja kuni Siimusti kalmistuni,? märkis Ain Viik.

?Plaanid kõnnitee ehitamiseks Laiusele ja Siimustisse tekkisid juba 2002. aastal, mil juhtisin aktsiaseltsi Laiuse Kote ja mul on hea meel, et tänu õigetele otsustele on tookordsed kavatsused teoks saanud,? kinnitas Viik.

?Küllap tuleb tänavu veel teisigi kõnniteid ehitada. Jõgeva vallavolikogu liikmena aitan kaasa sellele, et lähitulevikus valmiks kõnnitee Siimusti alevikust Jõgeva linnani,? ütles firmajuht.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus