Medalisadu Kolgakülas

Harjumaal Kolgakülas peeti 3. oktoobril Eesti noorte murdmaajooksu karikavõistlused. Meie maakonna jooksjad võitsid kolm kuldmedalit, kaks hõbedat ja kaks pronksi.

Jõgevamaa koondvõistkonda pääsesid võistlejad, kes olid edukad Jõgevamaa noorte murdmaajooksu meistrivõistlustel Kuremaal. Sellest aastast  ei peetud vabariigi võistlustel võistkondlikku arvestust  maakondade ega koolide, vaid spordiklubide vahel. Paljud  jooksjad ei kuulu veel ühtegi spordiklubisse, kuid sellel võistlustel esindasid nad kergejõustikuklubi Harta.

Kuldmedali võitsid: Kadi Suits (Palamuse) B-vanuseklassi (BT) 1000 m, Liis Emajõe (Põltsamaa) JT 500 m; Allar Lamp (Pala) JP 1000 m. Hõbemedali pälvisid Reena Koll (Jõgeva linn) CT 500 m ja Tanel Niider (Saare vald) JP 5000 m, pronksmedali Tanika Ojasild (Jõgeva linn) AT 500 m ja Nele Ulvi (Jõgeva linn) JT 500 m.  Kuue parema hulka jooksid Riin Emajõe, Eeri Pütsepp, Krista Vestel, Seidi Salundi ja Kaari Perm. Spordiklubide arvestuses  saavutas kergejõustikuklubi Harta suurepäraseid tulemusi: C-vanuseklassis II koht, A-vanuseklassis III koht ja B-vanuseklassis IV koht.

Kahjuks jätsid mõned lapsed, kes olid arvatud Jõgevamaa koondvõistkonda ja kes ise olid lubanud  võistlema tulla, siiski tulemata. Pöördun nende laste vanemate poole palvega, et nad kasvataksid oma lastes kohusetunnet ja sõnapidamist, sest need on tulevaseks eluks väga vajalikud isikuomadused. Õnnitlen edukaid jooksjaid! Tänan treenereid Piret Kolli, Ester Laumetsa ja Lea Vilmsi tulemusrikka töö eest!

UNO VALDMETS, Jõgevamaa Spordiliidu Kalju esimees

blog comments powered by Disqus