Masinad ja mammutid: isadepäev jääaja keskuses

Juba sel laupäeval, 10. novembril, on kõik praegused ja tulevased isad ning vanaisad koos laste või sõpradega oodatud Äksi jääaja keskusse, kus toimub isadepäevale pühendatud eriprogramm.


Sel päeval tulevad meile kohale Äksi Motorantšo tsiklid, Tartu Tehnika raskeveotehnika, auhindade ja varustuse näitus. Samuti on kohapeal võimalik meisterdada endale puidust auto ning pisematele külastajatele on mõeldud näomaalingud ja paberautode meisterdamine. Isadel on sel puhul sissepääs keskusse tasuta.

Selleaastasel isadepäeval vallutavad jääaja keskuse aatriumi Äksi Motorantšo tsiklid ning õueala Tartu Tehnika raskeveotehnika. Hea naaber Äksi Motorantšo toob kohale oma ägedaimad tsiklid. Parklas toimuvad hea ilma korral ka vigursõidud. Kohal on näiteks Husqvarna TC 50 ja 85 tsiklid, Pocketbike, Speedway, Honda NSF 100 ja palju muud.

Konverentsisaalis saab tutvuda auhindade ja varustusega, mille on pannud välja Robin Robert Mooses, Aksel Pärtelpoeg, Martha Koort, Aron Lenzius, Rita-Liisa Mooses ja Kaarel Kutsar.

Kella 12-16 saab seminarisaalis meisterdada juhendaja abiga endale vahva puidust auto. Pisemad külastajad saavad samal ajal lasta teha endale näomaalingu, meisterdada paberist autosid ning mängida keskuse maskotiga.

Kõikidele isadele on pidupäeva puhul sissepääs tasuta, teistele kehtib meie tavapärane hinnakiri. Avatud on ka Jääkaru kohvik, kus pakutakse isadepäeva erimenüüd.

Sigrid Sepp, Jääaja keskuse turundusjuht

blog comments powered by Disqus