Marja Maja müügis, Marja ise toimetab Alatskivil

Marja Maja nime kandval külalistemajal on siiani väga hästi läinud. Marja Korpimäki oli Rannal elatud aastate jooksul jõudnud aga kohalikku ellu hästi sisse elada ning kujunenud koguni üheks selle kandi seltsielu eestvedajaks. Ta tantsis kohalikus rahvatantsurühmas ning käis käsitööringis. Järjepidevalt on ta vahendanud ka humanitaarabi ümbruskonnale ja õpetanud rahvale soome keelt. Seepärast on ta tunnistatud ka Pala valla Aasta Tegijaks tunnistati.

            Marja Maja mahajätmist põhjendas Marja Korpimäki sellega, et seal sai kõik justkui juba tehtud.

            “Ma arvan, et jõuan veel midagi ära teha. Siin, Alatskivil on mul veel arenemisvõimalusi,? ütles Marja Korpimäki.

            Talli Tare hakkab ta arendama koos Tallinna bussifirma OÜ Onu Mati Reisid 25-aastase omaniku Kalev Kukega. Edaspidi hakkab Talli Tare kandma restoran Apollo nime: Alatskivi lossi omanik von Nolcken olevat siia kunagi Apollo kuju toonud, mis hiljem Tallinna Kadriorgu viidi. 

            Järgmise aasta jaanuarist algab Talli Tares põhjalikum remont ja aprillikuust alates on restoran Apollo iga päev avatud. Ligemale 1400 ruutmeetri suuruses siseõues aga on plaanis hakata korraldama väliüritusi, nagu laadad ja kontserdid. Toitlustus- ja majutuskoha arendamiseks on Marja Korpimäkil plaanis taotleda ka euroraha.

VAIKE KÄOSAAR

blog comments powered by Disqus