Maratonieelne matk läks korda

Möödunud laupäeval sai teoks Kalevipoja Rattamaratoni eelne matk, millest kujundatakse traditsioon. Kui täna toimuv maraton kannab järjekorranumbrit VI, siis matk, kus igaüks endale sobiva pikkusega kulgemistee valis, korraldati teist korda.

Kõik läks kenasti. Ilm oleks võinud küll veidi parem olla, aga väga palju vihma me ka ei saanud,” ütles korraldustoimkonna liige Tarmo Raudsepp. Matk on tema sõnul mõeldud võistlustrassiga tutvumiseks ja iga osaleja sai ise valida, kui pika maa ta maha sõita soovib. Pärast matkagi oli ju veel piisavalt aega otsustada, kas teha kaasa täna toimuv maraton, poolmaraton või piirduda pöidlahoidmisega sõpradele. Matkajaid oli tänavu 77.

Maratonile registreerumise viimane päev oli kolmapäev ja siis võisid korraldajad raporteerida, et kirja on end pannud 1512 jalgratturit.

Lisaks tulevad veel lastesõitudel osalejad, sest neilt osavõtumaksu ei küsita ja seetõttu ei pea nad end ka eelnevalt registreerima. Hinnanguliselt tuleb lapsi sõitma umbes 150,” ütles Tarmo Raudsepp.

i

KAIE NÕLVAK

blog comments powered by Disqus