Mälumängus kolm etappi seljataga

Möödunud kolmapäeval toimus Jõgeval Laisholmi Pubis kolmas mälumäng sarjast „Eesti 100 Jõgeva vallas“. Paduvere talumuuseumi korraldataval mälumängul osales seekord kümme võistkonda.


Taas oli mängul uus võitja. 34 punktiga 50-st võimalikust saavutas esikoha võistkond Siil. Viimane oli juba teisel etapil võidus kinni, kuid oskas viimase küsimusega oma edu siis maha mängida. Siil esines koosseisus Olav Auksmaa, Raivo Lehiste ja Meelis Kruusoja.

Võitjakolmikule järgnesid Mäluteritajad 25, Ago&Co 24, Lions 23, Tartu 21 jt.

Pärast kolme osavõistlust kui liidetud kokku kõik punktid, juhib Siil 98 punktiga. Järgnevad Lions 88, Ago&Co 87, Vaiga 86 ja Mäluteritajad 81 punktiga.

Tegelikult on aga üldseis ülipõnev, sest lootusi üldvõiduks on vähemalt neljal võistkonnal, sest pärast viimast osavõistlust läheb halvim tulemus maha ja arvesse lähevad kolm paremat punktisummat. Kui hetkel halvim tulemus maha arvata, siis kahe parema punktisumma järgi on tabeliseis hoopis teistsugusem. Vaiga on kogunud selle järgi liidrina 68, Lions 65, Siil 64 ja Ago &Co 63 punkti.

Viimane etapp on kavas 13. veebruaril kell 18 Laisholmi Pubis. Tasub kohale tulla, sest selguvad esimese mälumängusarja parimad ja toimub sarja pidulik lõpetamine.

Indrek Paeorg

blog comments powered by Disqus