Mairo Tikerberi lõi Sillamäe vastu auvärava

Laupäeval pidas FC Kuressaare meistriliigas kohtumise JK Sillamäe Kalevi vastu, kus üle pika aja sai jala valgeks ka Jõgeva noormees Mairo Tikerberi.

Kuigi Sillamäe on sel hooajal näidanud end parimast küljest ja võtnud võidu isegi Levadia üle, sõnas klubi peatreener Algimantas Briaunys, et neil ei saa Kuressaare vastu kerge olema. Sillamäe poolkaitsja Edgar Mastianica sekundeeris peatreeneri arvamusele ning lisas, et Sillamäe püüab näidata Kuressaare vastu oma mängu. Kuressaare mängijad ja peatreener ei loonud endale illusioone ning nentisid, et Sillamäe on hea hoo üles saanud ja nende võitmiseks on vaja lisaks eeskujulikule mängule ka õnne.

Kohtumine algas juba Sillamäe meeste dikteerimisel, mil ründaja Alexander Bebikh juba kohtumise teisel minutil värava lõi. Edasi jätkus kohtumises küllaldaselt pinget, kuid väravateni ei jõutud. Mängu teisel poolajal jõudis väravani Sillamäemängija Kassim Aidara. Sellele vastas kohtumise algkooseisus olnud Mairo Tikerberi, kes lõi veerand tundi enne mängu lõppu Kuressaare ainukese värava. Mängu lõppseis jäi 2:1 Sillamäe kasuks.