Maavalitsuse esindus külastab kohalike volikogude istungeid

Maavanem Aivar Koka sõnul peab maavalitsus vajalikuks volikogude liikmetele põhjalikumalt tutvustada Jõgevamaal käivitatud projekte ja ühtlasi viia ennast paremini kurssi ettevõtmiste ja probeemidega linnades ja valdades. Põltsamaa linnavolikogu istungil oli põhjalikumalt kõneaineks kavatsus hooldekodu ehitamiseks. “Praegune hooldekodu Lustiveres on vananenud ega vasta nõuetele.Põltsamaa linnal ja vallal oleks mõtekas ühiselt otsustada, kuhu ehitada uus hooldekodu,” ütles maavanem.

Tema sõnul töötab edukalt sihtasutus Põltsmaa Tervis koos hooldusravihaiglaga, mis annab soodsa pinnase tulevase hooldekodu töö käivitamiseks. Näiteks saaks hooldusravihaiglale ja tulevasele hooldekodule ühiselt toitlustamisteenust korraldada.

Maasekretär Henri Pook, kelle üheks ülesandeks on teostada järelevalvet kohalike volikogude ostuste ja määruste seadustele vastavuse üle märkis, et Põltsamaa linnavolikogu tegevusele pole pretentsioone esitatud, mis annab põhjuse uskuda korrektset asjaajamist.

Maavanem Aivar Kokk andis Põltsamaa linnavolikogu esimehele Toivo Kroonile kingituseks Jõgevemaa lippu, volikogu liikmed said rinda “Jõgevamaa tegija” märgid.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus