Maarja rahvamajas sõpradega

Sõbrapäeva, 14. veebruari õhtul on Maarja rahvamajja oodatud kõik need, kes seda mõnusa peoga tähistada tahavad.

Valentini- ehk sõbrapäev kipub meil üldiselt rohkem noorte ettevõtmine olema, Maarja rahvamaja juhataja Tiia Pärtelpoja kinnitusel on aga nende laupäevaõhtune pidu “Sõbrapäeval sõbraga” mõeldud igale eale.

“Sisse pääseb “kaisukaga”. See võib olla kaisuloom või mõni muu olevus, kes selle omanikule armas. Aga et kavas on ka kaisukate oksjon, peab omanik sellega arvestama, et uksel sissepääsuks antud   mänguloom või mis iganes müüakse maha. Ja kui see omanikule ikka väga kallis on, tuleb see oksjonil endale tagasi lunastada. Kes riskida ei taha, võib osta sissepääsuks pileti, mis maksab 40 krooni.

 Peol astub üles rahvamaja estraadiring, tantsumuusikat teevad oma küla pillimehed. Meie tantsumuusikaansamblil pole veel nime, seega  kuulutame laupäeva õhtul välja nimekonkursi ja nimi valitakse kindlasti õhtu lõpuks ära. Kapell korraldab lauluvõistluse, toimub ka viktoriin,” lubas Tiia Pärtelpoeg.

Tema sõnul on oodata ka väikest üllatust, töötab puhvet. Kõik rõõmsad ja energilised inimesed on peole oodatud, sest tantsuvaheaegadel organiseeritakse ka mänge.

KAIE NÕLVAK

blog comments powered by Disqus