Maarja noorteklubil on käsil laste mänguväljaku rajamine

Klubi esimehe Kirsti Kanguri sõnul taotletakse laste mänguväljaku ehitamiseks raha Kohaliku Omaalgatuse Programmist. ?Oleme võtnud ka hinnapakkumise firmalt, kes väljaku valmis ehitaks. Mõistagi oleksid klubi liikmed rajamistöödel abiks ka ise,? rääkis rätsepa diplomiga noor pereema, kes valiti ka uude Tabivere vallavolikokku.

?Meie noorteklubi saigi loodud suuresti selleks, et mänguväljaku tegemist parem korraldada oleks,? lausus Extra Club abiesimees Ivo Romet, kes õpib Tartu Ülikoolis materjaliteadust.

Noorteklubi üritab korraldada piirkonna kooliõpilastele tervisepäevi, kus selgitatakse ka suitsetamise kahjulikkust. Ühtlasi on plaanis spordivõistlusi läbi viia ja noortelaagreid korraldada.

Nõupidamiseks kogunevad noorteklubi liikmed üksteise kodudesse või Maarja rahvamajja, mille perenaine Tiia Pärtelpoeg noorte tegevust igati soosib. Hiljuti tutvustasid Kirsti Kangur ja Ivo Romet klubi tööd ka Maarja Memme-Taadi klubile.

?Praegu on meie klubis Maarja noored. Liikmeks on soovitud aga tulla ka Palamuselt ja Tabiverest. Võtame meelsasti vastu kõik, kes soovivad Maarja ja selle ümbruse elu laste- ja noortesõbralikumaks muuta,? ütles Kirsti Kangur.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus