Maarja-Magdaleena pastoraadihoone saab kraanivee

Maarja-Magdaleena pastoraadihoones, millega sama katuse all asub ka rahvamaja ja raamatukogu, on  peagi võimalik tarvitada kraanivett, sest eelmise nädala lõpus ühendati maja ühiskanalisatsiooni süsteemiga.

Töid teostanud Tabivere valla vee-ettevõtte Veemajanduse OÜ juhataja Rannar Raantse sõnul  paigaldati 130 m kanalisatsioonitorusid ja ühendati hoone ühisveevärgiga. „Vee-ja kanalisatsiooniteenust saab hakata kasutama märtsi lõpus, kui on paigaldatud ka veemõõdusõlm,” kinnitas Raantse.

„Maarja-Magdaleenas asuva kiriku pastoraadihoone, kus asuvad  rahvamaja ja raamatukogu, veega varustamise võimalus on meie vallale ammu probleemiks olnud. Hea, et oleme suutnud nüüd sellele lahenduse leida,” ütles Tabivere abivallavanem Kalev Kurs, kelle sõnul on  praeguseks Maarja-Magdaleenas tehtud tööde maksumus  46 000 krooni, mis eraldati valla eelarvest.

„On hea meel, et Tabivere vallavalitsus leidis võimaluse teha rahasüst, tänu millele Maarja-Magdaleena kultuuri- ja seltsielukeskus ja üks enam külastatavaid hooneid saab lõpuks nüüdisaegse vee- ja kanalisatsioonisüsteemi.  Enam ei tarvitse me vett naabermajadest tassida,” ütles rahvamaja juhataja Tiia Pärtelpoeg.

iii

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus