Maarja-Magdaleena Maarahva Seltsil valmis kodulehekülg

“Lehekülg on päris värske, nii et selle täiendamine kestab pidevalt,” ütles Maarja-Magdaleena Maarahva Seltsi juhatuse esimees Tiia Pärtelpoeg ning tunnistas, et erilist heameelt oli lehekülje koostamise käigus põhjust tunda koostööst kunstnik Katrin Põdraga. Viimane töötas seltsile välja ka logo. Oma kodulehekülg õnnestus seltsile saada tänu toetusele Kohalike Omaalgatuse Programmist ja Tabivere vallavalitsuse omaosaluse lisamisele.

     Maarja-Magdaleena Maarahva Seltsil, mis moodustati 2000. aasta jaanuarikuus, on olnud oluline osa külaelu edendamisel ümbruskonnas, kodukandipäevade korraldamisel ja paljude ilusate tavade algatamisel. Hea koostöö on saavutatud omakandis tegutsevate teiste ühendustega, nagu noorteklubi Club Extra, Memme-taadi klubi jt, kelle tegevusest ka koduleheküljel ülevaadet on võimalik saada. Põhjalikumalt saab tutvuda käsilolevate külaturismi projektide ning kogukonnateenustega jms.

     Koduleheküljel on ka seltsi tegevuse moto: “Ehedad mõtted saavad teoks ja kannavad vilja”. Selle iseloomustamiseks muld vagudega ning olulise detailina Otslava külakoda kui ümbruskonna üks kõige tugevamalt välja kujunenud külakeskusi. Samas on ka seltsi logo, mis kujutab hobuserauda koos viljapeaga. Äraseletatult tähendab see järgmist: hobuseraud edasiliikumist külaelu arendamisel majanduslikul ja kultuurilisel teel, viljapea annab lootust, elujõudu ja usku elu kosumisele külades looduslähedast eluviisi järgides ning koos sümboliseerivad mõlemad külainimeste elukvaliteedi paranemist ja liikumist ühiselt valitud eesmärkide poole. Aadressil maarja-magdaleena.tabivere.net aga saab aga iga huviline juba ise kõigega lähemalt tutvuda.

 VAIKE KÄOSAAR

blog comments powered by Disqus