Maakonnakeskuse ostuvalikuid rikastab Maxima

Teisipäeva varahommikul avatakse Jõgeval Maxima kauplusteketi esindus. Kauplus on lubanud oma laia tootevaliku ja madalate hindadega tõusta Jõgeval enim külastatavaks kaupluseks. Elame-näeme, kas lubadus ka täide läheb.

Jõgeva Maximas on 519 m2 müügipinda, lisaks toidukauplusele asub seal tööle ka K-arvutisalong, lille- ning juveelipood. Kokku pakutakse üle 4000 tootenimetuse. Kauplus on uus ja äsjavalminud hoones ning parkimisplatski kõrval päris suur.

Firma pressiesindaja kinnitusel on Maxima tootevalik ligi neli korda suurem nende ühe suurema konkurendi Säästumarketi kaubavalikust ning konjunktuuriuuringu põhjal on Maxima Eesti üks odavamaid kauplusi.

Põltsamaal on Maxima Vooremaa seniste vaatluste põhjal osutunud odavaimaks toidukaupluseks, kus toimetuse valitud ostukorv mai teise nädala seisuga kõige vähem kallinenud oli.

Igal juhul laiendab Maxima Vooremaa tegijate hinnangul maakonnakeskuses inimeste ostuvalikuid ja loodetavasti jätkub kauplusele ka kliente.

Iseküsimus on, kui palju teised poed oma hindu konkurentsi tõttu all peavad hoidma. Teada on, et autokütuste kallinedes kallinevad ka kõik kaubad. Võib-olla suudab Maxima pakkuda soodsama hinnaga piimatooteid, mille hinnad igal pool tublisti kerkinud on.

Selveri tulek mõjus Jõgevale igatahes hästi ja küllap leiab oma kunded ka Maxima. 

10. juuni 2008

blog comments powered by Disqus