Maakonna parimad tennisemängijad on Juhan Telgmaa, Illimar Sibul ja Henry Oro

Paljukordne maakonna esinumber Juhan Telgmaa oli seevastu heas vormis ja kõrgelt motiveeritud.

Kuigi Illimar Sibul püüdis talle finaalis igatpidi vastu hakata, tuli siiski kaotus 5:8. Kolmanda koha heitlus Silver Kimmeli ja Henry Oro vahel oli pikk ja pingeline. Kiires lõppmängus võitis 8:7 Oro, kusjuures otsustavaks sai noorema mehe parem füüsiline vastupidavus.

Esmakordselt selgitati maakonna meistrid ka paarismängus. Paarismängus on vaja vähem joosta, kuid selle eest mängida taktikaliselt küpsemalt. Osales 4 paari, võitsid Juhan ja Mikk Telgmaa.

Mõlema mänguklassi võitjaid autasustati sel aastal ka rändkarikatega, mille soetamise eest täname Gamer Kaubandust ja Kalmer Laini. Ka spordiliit Kalju ja Uno Valdmets on mõistnud ja abistanud meid tenniseprobleemide lahendamisel.

Käesolevast aastast on tenniseklubi Artemis juhtimine Hillar Sibula õlgadel. Aktiivne spordimees leidis võimalusi ja vahendeid noorte treeninggruppide jaoks. Vaimastvere kooli spordilembene direktor Väino Ling võimaldas koolis talv läbi treeninguid läbi viia. Eriline oli asjaolu, et treeninggrupp koosnes ainult tüdrukutest. Tennise algtõdesid õpetanud Hillar Sibula sõnul arenesid tüdrukud silmnähtavalt, mille krooniks peeti suvel Paduvere tenniseplatsil maha omavaheline jõukatsuminegi. Loodame uute Kanepite ja Anide sirgumist ka Jõgevamaalt.

Kuuldavasti on uus maavanem Aivar Kokk nõus noorte tenniseharrastusele edaspidist abi osutama, seda enam, et TK Artemis on nüüdsest ka Eesti Tenniseliidu liige ning ETL lubas osutada materiaalset abi koolinoortele reketite ja pallide hankimisel.

ANDREI KASSI,
TK Artemis pressisekretär

blog comments powered by Disqus