Maakondlik Olümpiastardi sari lõpusirgel

Tütarlaste nooremas vanuserühmas võitis tõkkejooksu Liisa Metsla (Jõgeva G) ajaga 10,1 ja 600 m jooksu Gerda Vaigo (Vaimastvere PK) ajaga 1.55,2. Kokkuvõttes oli ülekaalukas võitja Liisa Metsla, talle järgnesid Liivika Sokk (Laiuse PK) ja Marleen Kalavus (Palamuse G).

Poiste vanemas rühmas võitis 60 m tõkkejooksu Riho Sisask (Vaimastvere PK) ajaga 9,9, kettaheite Alvar Aasna (PÜG) 36.37-ga ja 1000 m jooksu Allar Lamp (Pala PK) väga hea ajaga 2.54,3. Üksiketappide kokkuvõttes oli parim Indrek Reisberg Jarmo Kulli (mõlemad Tabivere G) ja Enno Elleri (Palamuse G) ees.

Tütarlaste vanemas rühmas oli tõkkejooksus parim Kadi Lille (Laiuse PK) uue maakonna 12-13aastaste rekordiga 9,8. Kettaheite võitis Kristi Välbe (Laiuse PK) 24.88-ga ja 600 m jooksu Margreta Joosep (PÜG) 1.56,1. Kokkuvõttes oli parim Eva Orupõld (Jõgeva G), talle järgnesid Kristi Välbe ja Triinu Tõnisson (Tabivere G).

Kui muidu on selle kevade kergejõustikuvõistlused toimunud vihma ja kõleda tuulega, siis pühapäeval valitses Laiuse staadionil lausa suvine leitsak. Seepärast kulusid lastele marjaks ära maakondliku võistlussarja toetaja Põltsamaa Felixi kõrrejoogid. Tänavune maakondlik TV 10 Olümpiastarti võistlussari lõpeb mitmevõistlusega 7.-8. juunil.

HENDRIK LINDEPUU

blog comments powered by Disqus