Vooremaa töömessil tuleb pakkumisele üle 200 töökoha

Töötukassa korraldab täna Jõgeval kella 10 – 16 töömessi. Töötukassa Jõgevamaa osakonna juhataja Liina Võsaste sõnul osaleb messil 21 tööandjat, kellel on kokku pakkuda üle 200 töökoha, teatas töötukassa avalike suhete osakond.

Võsaste sõnul oodatakse messile kõiki, kes on huvitatud püsivast või hooajatööst. “Osalemas on ka selliseid tööandjaid, kel on pakkuda sobivaid töökohti noortele, samuti vähenenud töövõimega inimestele ja kaugtööna. Messi aja saab kuulata mitmeid ettekandeid, samuti osaleda tasuta karjäärinõustamisel ja töötubades,” rääkis ta. “Kuna esmased tööintervjuud teevad tööandjad juba messi ajal, võiks võimalusel kaasas olla ka oma CV,” täiendas Võsaste.

Lisaks tööandjatele osalevad messil töötukassa head partnerid, välismaal töötamise ja Euroopa töövahendusvõrgustiku EURES tegevuse kohta jagab infot EURES nõustaja.

Töömessi raames sõlmib töötukassa ka selle aasta esimese koostööleppe tööandjaga – aktsiaseltsiga Valmeco.

Valmeco on Jõgeva maakonnas oluline tööandja, kes pakub tööd 80-le piirkonna elanikule. Ettevõtte peamiseks tegevusalaks on kokkupandavate puitehitiste (saunad, suvilad, majad) ja nende elementide tootmine ning peamisteks ametikohtadeks liimipressi-, puiduseadmete- ja höövlioperaatorid, saematerjali järkajad, puidust detailide viimistlejad-värvijad, komplekteerijad, tõstukijuhid ja abitöölised. Vajadusel on Valmeco kasutanud erinevaid töötukassa teenuseid inimeste tööle rakendumiseks (nt proovitöö, tööpraktika, palgatoetus, tugiisikuga töötamine). Ettevõte on avatud väljaõppele igas eas ja kvalifikatsioonis tööjõule, kui inimene ise on töö tegemisest ja arenemisest huvitatud. Avatult suhtutakse ka osalise töövõimega inimeste värbamisse.

Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja AS Valmeco juhatuse liige Raul Taul allkirjastavad leppe täna kell 13 Jõgeva kultuurikeskuses. Sõlmitav lepe on töötukassa jaoks kuueteistkümnes. Eesmärk on sõlmida koostöölepped kõigi põhivaldkondade suurte ettevõtetega.

Täiendav info töömessil osalevate tööandjate, töökohtade ja päevakava kohta töömesside lehelt: http://www.toomess.ee/toomessid-2016/vooremaa-1504.
Vooremaa