Viis põhjust osaleda kodanikupäeva e-viktoriinil

Pühapäeval tähistame kodanikupäeva. Integratsiooni sihtasutus on selleks pidupäevaks ette valmistanud kodanikupäeva viktoriini, mida korraldatakse sellel aastal 15. Korda, teatas integratsiooni sihtasutuse kommunikatsioonijuht.

Viktoriin on avatud lahendamiseks integratsiooni sihtasutuse kodulehel www.integratsioon.ee<http://www.integratsioon.ee> kõigile huvilistele ajavahemikul 26. novembrist kell 9:00st kuni 30. novembrini kell 23:59ni.

Viktoriin koosneb 50 küsimusest ja küsimustikud on nii eesti, vene kui ka inglise keeles.

Hea võimalus kujutleda, milline oleks elu ilma Google’ta.

On nii turvaline ja harjumuspärane haarata telefoni järele ja guugeldada, kui on vaja midagi välja uurida. Kodanikupäeva viktoriini küsimused on koostatud aga nii nutikalt, et lihtlabaselt guugeldades neile vastust ei leia. Vaadake, kui paljuks olete võimeline ilma Google-päästerõngata.

Saate teada uusi fakte selle kohta, mis muudab meie riigi erakordseks. Küsimuste koostajad on kõvasti vaeva näinud, et kokku panna põnev viktoriin. Eesti ühiskonna kohta on tohutult informatsiooni, igal aastal lisandub uusi fakte. 15 aastat on koostatud kodanikupäeva viktoriinile küsimustikke ning senini pole küsimused kordunud.

Näete, kui palju mäletate lähiajalugu. Hulk viktoriiniküsimusi puudutavad aastat 2016. Kas lähiajalugu on teil meeles?.

Viktoriini lahendamine muudab uudishimulikumaks. Saades teada midagi põnevat, äratab see sama teema kohta veelgi enam teada saama. Nii muutute ärksamaks ning suudate omandatud teadmiste abil luua uusi seoseid. Kui passiivne inimene kurdab igavuse üle, siis uudishimuliku inimese elu on kui seiklus.

Kodanikupäev on kohe pärast kadripäeva.Kui hoogne kadripäev on peetud, siis seadke ennast mõnusalt arvuti taha ja sukelduge e-viktoriini lahendamisse. Nii on nädalavahetus läinud täie ette.

Vooremaa