Valimisliidu Ühine Põltsamaa esinumber kohalikel valimistel on Lembit Paal

Valimisliidu Ühine Põltsamaa esinumber oktoobris toimuvatel kohalikel valimistel on põllumajandusettevõtja Lembit Paal, teatas valimisliidu esindaja.

Lembit Paal on Pajusi ABF omanik, aktiivne Pajusi küla arendaja ja  Põltsamaa piirkonna kultuurivedur. Paal pälvis mullu Valgetähe  teenetemärgi põllumajanduse ja kohaliku elu edendamise eest ning valiti  Eesti aasta põllumeheks 2016. Lembit Paalile järgnevad valimisliidu nimekirjas Puurmani endine  vallavanem Rauno Kuus, Põltsamaa infoportaali rajaja Raivo Suni ja Põltsamaa vallavolikogu esimees Indrek Eensalu.

Ühtekokku on valmisliidus kaasa löömas üle 30 inimese. Teiste hulgas on  kandideerimas veel Pajusi vallavanem Reet Alev, Põltsamaa  kodanikuühiskonna esindaja Karin Tõnts, Põltsamaa vallavanem Toivo  Tõnson ja paljud teised.

“Oleme valimisliitu kutsunud ja palunud inimesi, kes meie hinnangul  võiksid Põltsamaa arengule kaasa aidata ja kes ka tõemeeli soovivad uues  volikogus kaasa lüüa ning on oma seniste tegudega seda ka näidanud,”  ütles Paal.

Valimisliidu asutajad leiavad, et Põltsamaal on potentsiaali olla üks  kiiremini arenevaid piirkondi Kesk-Eestis. Selleks peab omavalitsus  olema avatud uutele algatustele, väärtustama nutikaid lahendusi ja  koostööd. Oluline on näha neljast omavalitsusest moodustuvat Põltsamaa  valda ühtse ja tasakaalustatud tervikuna.

Kandidaatide registreerimine 2017. aasta kohaliku omavalitsuse volikogu  valimistele algas 16. augustil. Et kandidaatide registreerimiseks  esitamine lõppeb 5. septembril kutsub valimisliit Ühine Põltsamaa endaga  jätkuvalt liituma inimesi, kes soovivad kandideerida volikokku ja  panustada selles aktiivselt Põltsamaa piirkonna arengusse.

Vooremaa