Vabaerakonna Jõgeva- ja Tartumaa piirkonda asub juhtima Luule Väin

Laupäeval pidas Vabaerakonna Jõgeva- ja Tartumaa piirkond üldkoosolekut Kivi Puhketalus Vara vallas. Piirkonnale valiti uus viie liikmeline juhatus ja esimees. Juhatuse liikmeteks valiti Luule Väin, Elo Lutsepp, Märt Meesak, Heleri Ilves ja Tiit Urva ning uus juhatus valis esimeheks Luule Väina, teatas erakonna tegevjuht.

Luule Väin on pikaaegne Torma valla aktiivne kogukonna ja vallavolikogu liige. “Eestis on vaja väärtustada igat indiviidi, vaatamata tema elukohast. Ka ääremaal elav inimene ja igas korstnas olev suits on olulised,” ütles Luule Väin.

“Ka Jõgeva- ja Tartumaal on vabaerakondlased kohalikel valimistel kaasa löömas just valimisliitude koosseisudes,” rääkis sügisel toimuvate valimistega seotult Vabaerakonna tegevjuht Märt Meesak. “Meile on oluline, et kohapeal otsustaksid kohalikud ning neid puudutavad otsused sünniksid võimalikult inimestele lähemal,” võttis Meesak kokku selle, miks valimisliitudes kandideeritakse.

Eesti Vabaerakonna Jõgeva- ja Tartumaa piirkonda kuulub pea nelikümmend liiget ning uus juhatus ja esimees valiti aastaks.

Vooremaa