Vabaerakonna Jõgeva- ja Tartumaa piirkond sai uue juhi

Laupäeval peetud Vabaerakonna Jõgeva- ja Tartumaa piirkonna erakorralisel üldkogul valiti ühendusele uus juhatus. Senine juhatus oli otsustanud enne erakonna üldkogu kutsuda kokku piirkonna üldkogu, et valida piirkonnale uus juht, teatas erakonna riigikogu fraktsiooni meedianõunik.

Valituks osutusid viie liikmelisse juhatusse Elo Lutsepp, Märt Meesak, Luule Väin, Timo Tapani Räihä ja Avo Blankin. Juhatus valis uues ühenduse esimeheks ka varem kuni eelmise aasta sügiseni piirkonda juhtinud Märt Meesaku. Meesak on Konguta vallavolikogu esimees ning Eesti Vabaerakonna juhatuse liige ning kandideeris eelmisel aastal toimunud Riigikogu valimistel piirkonna esinumbrina.

Ühtlasi otsustas ühenduse üldkogu anda sellega stardipauk kohalike volikogude valimistele 2017. aasta sügiseks. „ Ootame ühinemiskõnelused oma piirkonnas ära ja siis oleme targemad. Kindlasti hakkame aga tänasest aktiivsemalt otsima neid valimisliitlasi kes on huvitatud ühiselt kodukoha arengusse ka järgmistel valimistel panustama“ sõnas Meesak valimistest ning jätkas „ Vabaerakonna põhikirja kohaselt eelistame me kohalikel valimistel valimisliite ja seda teed läheme ka Jõgeva- ja Tartumaal.“
Vooremaa