Töötukassa tunnustas Jõgevamaa aasta tööandjana sihtasutust Jõgeva Haigla

Töötukassa tunnustas.Jõgevamaa aasta tööandjana sihtasutust Jõgeva Haigla, aasta koostööpartner on Luua Metsanduskoolning aasta kohaliku omavalitsuse tiitli pälvis Jõgevamaalt Puurmani vald, teatas töötukassa avalike suhete juht.

Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ütles, et nad aitasid 2016. aastal tööotsingutel 79 029 inimest. Vahendada oli 54 000 tööpakkumist.

“Koostööpartnereid, kelle hulka kuuluvad tööandjad, kohalikud omavalitsused, kutse- ja kõrgkoolid, koolitusasutused ja vabakonna esindajad, on töötukassal ligi 13 000 ning praeguseks oleme sõlminud koostöölepped juba 30 suurettevõttega,” ütles Paavel. “Eelmise aasta tõhus koostöö erinevate koostööpartneritega näitab, et koos saame pakkuda inimestele laias valikus töökohti ja ettevõtetele sobivaid töötajaid.”

Töötukassa tunnustas juba viiendat korda tööandjaid, kohalikke omavalitsusi ja koostööpartnereid, kellega on teinud tõhusat koostööd inimeste tööle aitamisel. Parimate partnerite nimetamisel said kaasa rääkida kõik töötukassa maakondlikud osakonnad. Põhjalikuma ülevaate töötukassa 2016. aasta parimatest koostööpartneritest leiate kodulehelt:https://www.tootukassa.ee/uudised/tunnustame-2016-aasta-parimaid-koostoopartnereid

Vooremaa