Tele2 hakkab koostöös Viasatiga pakkuma teleteenust

Mobiilioperaator Tele2 hakkab tänasest koostöös Viasatiga pakkuma teleteenust, mis sisaldab vabalevist lahkunud Eesti kanaleid ning välismaiseid filmi- ja spordikanaleid, teatasid ettevõtted.

Tele2 müügi- ja turundusdirektori Kristjan Seema sõnul jõuavad Viasati ja Tele2 ühispaketiga nii internet kui ka telepilt kõikjale Eestis. “Kanalitevalik on tugev – näeb nii vabalevist kadunud kodumaiseid kanaleid kui ka väga populaarset filmikanalit TV1000 ja spordile orienteeritud Viasat Sport Balticut,” ütles Seema. Ta lisas, et kui traadiga interneti levikul Eestis on selged geograafilised piirangud, siis üle õhu leviva 4G katvus on 96 protsenti ja paketiga saab internetti piiramatult kasutada.

Viasati turundus- ja kommunikatsioonijuhi Tanel Taali sõnul on uus lahendus koos Tele2-ga kõige soodsam õhu kaudu leviva telepildi ja kiire interneti ühispakett Eestis. “25 euro eest saab endale koju enam kui 25 kodu- ja välismaist telekanalit ning piiramatu mahuga 4G interneti, 28-eurose kuutasuga paketis sisaldub teleprogramme juba ligikaudu 40 väga erinevale maitsele,” lausus Taal. “Kuna Viasati satelliit-digitelevisioon on erinevatelt teistest õhu kaudu levivatest teleteenustest kättesaadav 100 protsendil Eesti territooriumist, siis on see ühispakkumine parima hinna ja kvaliteedi suhtega valik neile, kes soovivad edasi vaadata vabalevist lahkunud Kanal 2 ja TV3 ning kõiki seitset kodumaist telekanalit.”

Tele2 ja Viasat pakuvad kombopaketti kahes variandis. 25-eurose kuutasuga Hõbepakett sisaldab piiramatu mahuga internetiühendust allalaadimiskiirusega 30 megabitti sekundis ja üleslaadimiskiirusega 10 megabitti sekundis ning ühtekokku rohkem kui 25 Eesti, tõsielu-, uudiste-, laste- ja elustiilikanalit. 28 eurot kuus maksev Kuldpakett hõlmab lisaks filmi-, spordi- ja Vene telekanaleid. Liitumistasu kombopakettidel puudub ning teenuse hinnas sisaldub vajalike seadmete rent ja paigaldus.

Vooremaa