Tasuta bussid toovad tehnikaülikooli avatud uste päevale

Tallinna Tehnikaülikooli (TTÜ) kevadine avatud uste päev on 21. märtsil, kui saab tutvuda ülikooli uute õppekavade, sisseastumistingimuste ja teaduskondadega. Tehnikaülikooli avatud uste päevale toovad tasuta bussid pea igast Eesti nurgast: Jõhvist, Kohtla-Järvelt, Narvast, Sillamäelt, Tartust, Valgast, Viljandist ning Võrust, teatas TTÜ pressiesindaja.

Bussides on vabu kohti ning registreeruda saab TTÜ veebis https://www.ttu.ee/sisseastujale/abituriendile/avatud-uste-paev-2017/registreerimine-42/ Avatud uste päeval saab igakülgse ülevaate sisseastumistingimustest ja uuenenud õppekavadest, mis on välja töötatud koostöös tööandjatega. Avatud uste päeval saab külastada ülikooli laboreid ning õppehooneid, teiste seas nii virtuaalreaalsuse laborit, küberneetikamaja, loodusteaduskonna laboreid, ühiselamuid, Mektoryt ja IT Kolledžit.

Tudengielu messil tutvustavad üliõpilased Tehnikaülikooli tudengiorganisatsioone. Avatud uste päeva töötubadesse registreerumine algab 14. märtsil http://aup.ttu.ee/

Töötubades saab ehitada sumoroboteid, luua mobiilimänge, hinnata toidu kvaliteeti ja teha palju muud põnevat.

Vooremaa