Tartus kadunuks jäänud Kaarlit nähti viimati Jõgevamaal

Politsei- ja piirivalveameti kommunikatsioonibüroo andmetel on viimane teadaolev info mitmelt usaldusväärselt tunnistajal, et Tartus kadunuks jäänud Kaarel oli 7. novembril kella kolme-nelja vahel päeval Jõgevamaal Jõgeva maanteel, kus ta ühtede sõnutsi kõndis ning teiste sõnutsi oli kella 17 paiku istumas samasse piirkonda jääva Mullavere bussipeatuse pingil. Ka äratas ühe kohaliku tähelepanu samal päeval üks Kaarli välimusega mees, kes kõndis tema eramaal. Maaomanik pärinud mehelt, kas temaga on kõik hästi ja kas teda saab kuidagi aidata. Ta oli saanud vastuseks, et kõik on korras ja mingisugust abi tarvis ei ole.

Teadmine, et mees oli kolm päeva tagasi terve ning väitis, et kellegi abi ei vaja, ei tähenda siiski, et otsingud lõpetataks. Politsei jaoks on otsingud lõppenud siis, kui mehega on vahetu kontakt saadud ning veendutud, et temaga tõesti on kõik korras. Täna jätkub info kogumine ja analüüs tema praeguse asukoha väljaselgitamiseks. Ka otsivad Kaarlit mitmed tema lähedased.

Kõigil, kel on infot Kaareli asukohast või on teda näinud pärast 7. novembrit, palutakse sellest teada anda politseile telefonil 7308745 või merike.raju@politsei.ee<mailto:merike.raju@politsei.ee>.
Vooremaa