Tartu-Tapa raudteelõigu remonttööd toovad muudatusi Elroni sõiduplaanidesse

Alates 4. juulist kuni augusti keskpaigani muutuvad seoses Tapa-Tartu raudteelõigu remonttöödega oluliselt Tallinn-Tartu, Jõgeva-Tartu, Tartu-Valga ja Tartu-Koidula-Piusa rongide sõiduplaanid, teatas Elron.

Osad Tallinna-Tartu liini reisid on teisipäeviti, neljapäeviti ja laupäeviti (erandina ka kolmapäeval, 5. juulil) asendatud bussidega Vägeva-Tartu või Jõgeva-Tartu lõigul. Seejuures on võrreldes tavapärase remondipäevade graafikuga erisusi teisipäeva, 4. juuli õhtupoolikul ning kolmapäeva, 5.juuli hommikupoolikul. Osaliselt bussidega asendatud reisidel ei toimi tavapärased otseühendused ja ümberistumise võimalused Valga ja Koidula suunas.

“Et remonttööd nihkuvad Tartule lähemale, siis enamasti saab ka remondipäevadel sõita rongiga Tallinnast Jõgevani ning lüheneb bussiga teenindatav osa, selgitas Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo. “Hea meel on ka selle üle, et kui seni oli kella 18 paiku Tallinnast väljuv ekspressrong osaliselt bussiga asendatud, siis alates 5. juulist saame ka seda reisi igapäevaselt täies ulatuses rongiga teenindada. See on reisija jaoks kindlasti nii kiirem kui ka mugavam.”

Kehtivad sõiduplaanid on leitavad Elroni kodulehelt www.elron.ee ning alates 3. juulist Elroni peatuste juurest infostendidelt. Asendusbusside peatused on märgistatud Elroni värvides tahvlitega, nende asukohad leiab Elroni kodulehelt <http://elron.ee/plaaniline-asendusvedu-remontide-ajal/> .

Vooremaa