Täna on viimane võimalus aidata Inglipuu kaudu Põltsamaa vähekindlustatud perede lapsi

Eesti üks suurimaid heategevuskampaaniaid Inglipuu kutsub veel täna inimesi täitma viimaseid vähekindlustatud peredes elavate laste kingisoove. Inglipuu kingikampaania 1300 lapse jõuluunistustest ootab veel täitmist 94 soovi, millest kuus on Põltsamaa lapselt, teatas Maxima Eesti avalike suhete juht.

Inglipuud, millel ripuvad laste täitmata jõuluunistused asuvad Põltsamaa Maxima kaupluses aadressil Kesk tänav 6.

Kingikampaania korraldaja Maxima Eesti avalike suhete juhi Katja Ljubobratets sõnul on enamus kinke Maxima infoletti või kassasse toodud ning sealt ka lasteni toimetamisel. “Need kingid, mis olid kõige varasemalt kauplusesse jõudnud, on tänaseks juba pakitud ja paljud neist on ka kohalike sotsiaaltöötajate abiga laste poole teel. Kel aga kingisoov valitud, kuid siiski kingitus veel kauplusesse toomata, siis ootame seda kindlasti täna,” rääkis Ljubobratets. “Kui mõnes paigas peaks mõni soov jääma täitmata, teeb lapsele kingituse meie kaubanduskett,” kinnitas Ljubobratets.

Inglipuu kampaania patroon Gerli Padar sõnul ei jää keegi puutumata elu tõusudest kui ka langustest. “Kui ühel hetkel oleme abi saaja rollis, siis teisel hetkel oleme jällegi ise abi andjad. Selle asemel, et sõpruskonnas üksteisele viisakuskink teha, soovitan leida pigem inglipuult mõne lapse südamesoov ja viia see ühiselt täide. Mõnusa jõulurõõmu osaliseks saate kindlasti nii teie kui ka kingituse saanud laps,” rääkis Padar, kes lõi kampaanias kaasa kogu perega.

Inglipuude asukohad ning täitmata kingisoovide arvu leiab Inglipuu kodulehelt www.maxima.ee/inglipuu. Kingitusi kogutakse veel vaid täna, et need jõuaksid lasteni enne jõule.

Inglipuu on Maxima Eesti iga-aastane jõulueelne heategevuskampaania. Projekti raames saab igaüks täita mõne vähemkindlustatud pere lapse kingisoovi. Tänavu ootas 42 Maxima kaupluses üle Eesti täitmist 1300 kingisoovi.

Vooremaa