Täna avab Põltsamaal uksed moodne hooldekodu

Täna avab AS Lõuna-Eesti Hooldekeskus uue hooldekodu Põltsamaal. Oodatud on kõik huvilised, teatas Valga maavalitsuse avalike suhete juht.
16.novembril kell 14.00 avab Lõuna-Eesti Hooldekeskus uue kaasaegse ja kõigi mugavustega, parimat elukeskkonda pakkuva hooldekeskuse Põltsamaal. Pidulikule maja avamisele on palutud sotsiaalminister, hooldekodu  ehitajad, rahastajad, ümbruskonna omavalitsusjuhid ja sotsiaalnõunikud. Samuti saavad uue kaasaegse hooldekoduga tutvuda kõik huvilised. 

“Inimesed soovivad oma haiged ja kehvades tingimustes elavad lähedased paigutada pigem hooldekodusse, et tagada neile igapäevane hooldus ja mugavus. Seega püüdsime hoolealustele luua nii head tingimused kui võimalik. Uues majas on kõik Euroopa Liidu normidele vastav ja mul on suur heameel, et tööd said taaskord õigeaegselt valmis,” ütles Lõuna-Eesti Hooldekeskuse juhataja Vambola Sipelgas.

Maja ehitab peatöövõtjana Mace Ehitus OÜ ja arhitektuurse osa on projekteerinud FE Arhitektid. Ehitus läks maksma 3,5 miljonit eurot.

Põltsamaa hooldekodu juhataja on Lagle Kalberg ja teenust pakuvad 34 töötajat.
Vooremaa