Silikaat Grupi ettevõte omandas Õnne Piimakarjatalu OÜ

Silikaat Gruppi kuuluv ettevõte ostis Jõgevamaal Esku külas asuva Õnne Piimakarjatalu eesmärgiga jätkata seal nii piima tootmise kui ka teravilja kasvatamisega, teatas Silikaat Grupi
turundus- ja kommunikatsioonijuht.

Õnne Piimakarjatalu OÜ juhataja Meelis Venno märkis, et omanikuvahetus igapäeva tegevustesse muudatusi ei too. “Jätkame piimakarja kasvatamise ja põllumajandussaaduste tootmisega.“ „Kuna Grupis on juba sarnase valdkonnaga tegelevad ettevõtted, siis muudab see ka Õnne talu tegevuse efektiivsemaks,” ütles Venno.

Ta rõhutas, et oluline on Õnne Piimakarjatalu koostöö jätkamine põllumajandusmaa rendile andjatega. „Kui tuleb muudatusi põllumajandusmaa rentnike koosseisus ja põllumajandusmaa väheneb oluliselt, siis tuleb meil kogu tööprotsess ümber korraldada,“ sõnas Venno. “Hetkeseisuga soovime jätkata koostööd seniste partneritega eesmärgiga säilitada töökohad piirkonnas.”

Õnne Piimakarjatalus on 600 lehma ja 600 noorlooma. Silikaat Gruppi kuulub veel piimakarja kasvatusega tegelev OÜ Mangeni PM ja peamiselt teravilja kasvatusele keskenduv OÜ Kõo Agro.
Vooremaa