SEB avab rahatarkuse e-kursuse

Täna avab SEB rahatarkuse e-Kursuse<http://www.seb.ee/rahatarkus> kõikidele Eesti koolidele. e-Kursuse eesmärk on viia noorteni laiemaid rahatarkust puudutavaid teadmisi olenemata koolide asukohast või õppekeelest, teatas SEB kommunikatsioonijuht.

e-Kursus koosneb kümnest videotunnist, kus oma kogemusi jagavad panga parimad kõneisikud. Iga tund sisaldab 10 kuni 15 minutit kestvat videoloengut ning terviklikku materjali kooltunni sisustamiseks.

“SEB töötajad on viimastel aastatel andnud sadu rahatarkuse tunde. Nõudlus on aga alati ületanud pakkumise. Keeleliste ja geograafiliste kitsaskohtade lahendamiseks võtsime eeskujuks noorte seas populaarse MOOC’i (mass-open-online-course) vormi, mida tänapäeval kasutavad teadmiste jagamiseks nii ülikoolid, kui ka ettevõtted. SEB töötajad annavad ka edaspidi hea meelega rahatarkuse tunde üle terve Eesti, samas on nüüd kõikidel koolidel olemas vajalik materjal iseseisva õppetöö korraldamiseks. Soovime noortele edu eluliste teadmiste omandamisel,” kommenteeris e-kursuse loomise mõtet SEB juhatuse esimees Allan Parik.

Rahatarkuse e-Kursus on saadaval eesti ja vene keeles ning sisaldab nii esmast rahatarkuse-alast infot kui ka loenguid karjääri, innovatsiooni, ettevõtluse, investeerimise ja väärtpaberite kohta. Edaspidi on pangal plaanis täiendada kursust ajakohaste loenguteemadega ja arendada sellest kaasaegne õppekeskkond, mis sisaldab lisaks õppematerjalidele ka muud kasulikku infot rahaplaneerimise ja juhtimise kohta.

Vooremaa