Reformierakonna Jõgevamaa maakondliku organisatsiooni juhiks valiti Terje Trei

Reformierakonna Jõgevamaa maakondliku organisatsiooni juhatus valis koosolekul juhiks riigikogu liikme Terje Trei. Trei on maakondliku organisatsiooni juht olnud alates 2012. aastast. Lisaks taasvalitud juhile valiti uueks aseesimeheks Jõgeva abilinnapea Raivo Meitus, teatas erakonna pressinõunik.

Trei sõnul on olulisemateks väljakutseteks Jõgevamaaorganisatsiooni tugevdamine ja Jõgevamaa inimestele olulistepoliitiliste seisukohtade algatamine ja nende eest seismine.

Tagasi valitud maakonnajuhi prioriteediks on Jõgevamaa Reformierakonna edukas esinemine 2017. aasta kohalike omavalitsuste valimistel.

“2017 aasta valimised muudab eriliseks teadmine, et moodustunud on uued suuremad ja tugevamad omavalitsused. Tänu haldusreformile on kohalikud omavalitsused võimekamad pakkuma inimestele vajalikke avalikke teenuseid ning konkurents poliitilistele kohtadele tunduvalt suurem, mis annab võimaluse kohalikel inimestel valida endale meelepäraseid kandidaate ja paneb poliitkutele suuremad ootused,” leidis Trei.

Lisaks alustas tööd ka Jõgeva ja Tartu maakonna organisatsiooni uus arendusjuht Arno Anton. Ta on erakonna liige alates 2010. aastast ja varem on olnud Nõo piirkondliku organisatsiooni esimees.

Reformierakonna Jõgevamaa maakondlikus organisatsioonis tegutseb 13 piirkonda 563 liikmega.
Vooremaa