Raudtee remont toob ka septembris muudatusi Elroni sõiduplaanides

Remonditööd Eesti raudteetaristul jätkuvad ka septembris, tuues kaasa muudatusi sõiduplaanides, teatas Elroni turundus- ja kommunikatsioonijuht.

“Raudtee infrastruktuuri parendamine on oluline turvalise rongisõidu tagamiseks ning kiiremate ja mugavamate ühenduste loomiseks tulevikus,” ütles Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo.

Tapa-Tartu raudteelõigu remonttöödest tulenevalt on kuni 28. septembrini muutunud Tallinna-Tartu, Jõgeva-Tartu, Tallinna-Aegviidu, Tallinna-Rakvere, Tallinna-Narva, Tartu-Valga ja Tartu-Koidula-Piusa rongide sõiduplaanid.

Osa Tallinna-Tartu liini reise on teisipäeviti, neljapäeviti ja laupäeviti asendatud bussidega Tapa-Tartu või Tapa-Rakke lõigul. Tavapärased otseühendused ja ümberistumise võimalused ei toimi juhtudel, kus reisid on asendatud osaliselt bussidega. “Eriti tuleks tähele panna, et osaliselt bussiga asendatud reiside puhul ei ole Tartust võimalik jätkata sõitu Valga ja Koidula suunas ega vastupidi,” selgitas Ronnie Kongo.

Sõiduplaanid kuni 28.septembrini on avaldatud Elroni kodulehel.

Asendusbusside peatused on märgistatud Elroni värvides tahvlitega, nende asukohad koos infoga sõiduplaanimuudatuste kohta leiab Elroni kodulehelt. Asendusbussidega ei ole võimalik transportida jalgrattaid. Jalgratastega sõitjatel palub Elron valida reis, mida teenindab täies ulatuses rong. Info sõiduplaanimuudatuste kohta ja operatiivne info on leitav Elroni kodulehelt <http://www.elron.ee/www.elron.ee ning vahetult enne uue sõiduplaani kehtima hakkamist Elroni peatuste juurest infostendidelt.

Vooremaa