Raivo Meitus on Reformierakonna esinumber Jõgeva vallas

Esmaspäeval 29. mail kogunenud Reformierakonna Jõgeva piirkond kinnitas Raivo Meituse kohalike valimiste esinumbriks tulevases Jõgeva vallas, teatas erakond.

“Nii täna linnapeana, kui ka uue suure valla vallavanema kandidaadina seisan selle eest, et nii Jõgeva linna, Jõgeva-, Torma- ja Palamuse valla kui ka Jõune, Härjanurme, Kaave, Pööra ja Saduküla külade inimesed tunneksid ennast pärast ühinemist ühise kogukonnana ning uues omavalitsuses oleks igas eas inimestele tagatud võimalused hästi hakkama saada,” rääkis Meitus.

“Uues vallas tuleb lähiajal keskenduda elukeskkonna, eelkõige teede olukorra parandamisele, samuti haridusele ja omavalitsuse haldussuutlikkusele. Meie eesmärk on, et uues suures Jõgeva vallas säiliks igale piirkonnale omane vaim ja hea elukeskkond. Jõgeva valla tulevikuväljavaated on head, on olemas eeldused uute töökohtade loomiseks. Tuleb luua meeskond, kes oskaks ja tahaks need võimalused ellu viia. Soovin, et tulevane Jõgeva vald oleks hea koht elamiseks ning meid ühendaksid uued ühised saavutused, ettevõtmised ja identiteet,” lisas ta.

Reformierakonna eesmärk on võita valimised ja saada juhtivaks jõuks uues 27-liikmelisest volikogus. Reformierakond seisab ettevõtlusvabaduse eest ja on vastu arutule laenamisele ning üle jõu elamisele.

Raivo Meitus on sündinud ja kasvanud Jõgevamaal. Aastatel 2009 – 2103 oli Jõgeva linnavolikogu liige, novembrist 2013 abilinnapea, alates juunist 2016 linnapea. 1997. aastal lõpetas maaülikooli magistriõppes majanduse ökonoomika ja juhtimise eriala, praegu on lõpetamisel magistriõpe Tallinna Ülikoolis riigiteaduste erialal. Raivo hobiks on sport – nii sellega tegelemine kui ka spordielu korraldamine.

Vooremaa