PPA Jõgeva teenindussaal augustist avatud neljal päeval nädalas

Kui seni oli politsei- ja piirivalveameti (PPA) teenindussaal Jõgeval avatud viiel päeval nädalas, siis alates 3. augustist on politsei- ja piirivalveameti teenindussaalid üle Eesti avatud kell 9-17. Suuremates linnades jäävad teenindused avatuks igal tööpäeval ning ootavad alates augustist kliente ka kuu viimasel reedel, mil PPA teenindused olid seni suletud. Väiksema koormusega piirkondades töötavad teenindused edaspidi neli päeva nädalas, teatas politsei- ja piirivalveameti kommunikatsioonibüroo.

  1. PPA analüüsiteenistuse vanema Riina Senipalu sõnul jälgib PPA pidevalt teeninduste koormust ning nendes kohtades, kus inimesi käib palju, saab taotlusi edaspidi esitada igal tööpäeval. “Isikut tõendavad dokumendid kehtivad kindla perioodi, mistõttu käib nende taotlemine lainetena. Viimane taotluste kõrgperiood algas 2012. aastal ning nüüd on see uuesti langemas, mistõttu muudame teeninduste töökorraldust. Kõige mugavam on teenindussaali külastada broneerides endale eelnevalt interneti kaudu selleks sobiv aeg,“ ütles Senipalu.

    Tallinna, Tartu, Viljandi, Jõhvi, Narva, Rakvere ja Pärnu teenindussaalid jäävad avatuks igal tööpäeval ning alates augustist saab seal isikut tõendavat dokumenti ja relvaluba taotleda ka kuu viimasel reedel, mil siiani olid PPA teenindussaalid klientidele suletud.

    Jõgeval, Põlvas, Valgas, Võrus, Haapsalus, Paides, Raplas ja Kuressaares on PPA teenindused alates augustist avatud neljal päeval nädalas ning Kärdlas saab edaspidi dokumente taotleda kolmel päeval nädalas.

    Vooremaa