Põltsamaale rajatav eakate hooldekeskus saab teisipäeval nurgakivi

Valgamaal tegutsev Lõuna-Eesti hooldekeskus ehitab Põltsamaa linna nüüdisaegse,
kõigi mugavustega hooldekodu, mis alustab klientide teenindamist juba käesoleva aasta lõpus. Lõuna-Eesti hooldekeskus ja Põltsamaa linnavalitsus panevad Põltsamaale rajatava eakate hooldekeskusele ehk Põltsamaa Kodule nurgakivi teisipäeval, 21.aprillil kell 13 Põltsamaal Viljandi maantee 2b, teatas Lõuna-Eesti hooldekeskuse juhatuse liige.

Uus hooldekodu pakub tulevikus iseseisva eluga mittetoimetulevatele eakatele mitmesuguseid teenuseid. “Soovime, et meie kliendid tunneksid ennast väärtusliku ühiskonna liikmena. Peamiseks prioriteediks on ehitada kodu, mis pakuks võimalikult head elukvaliteeti. Seega pakume tulevikus klientidele ööpäevaringset, eale ja seisundile vastavat hooldamist, toetamist ja individuaalsetest vajadustest lähtuvat ravi nüüdisaegses keskkonnas,” ütles Lõuna-Eesti Hooldekeskuse AS juhatuse liige Vambola Sipelgas.

Kõigi mugavustega hooldekodus hakkab tööle professionaalne personal. Majutus saab olema ühe-ja kahekohalistes tubades, kus on loodud võimalused interneti ja televiisori kasutamiseks. Samuti on võimalik kasutada sauna ning tubades dušši. Huvijuhi juhendamisel saavad elanikud osa võtta mitmesugustest tegevustest ja üritustest. Ühtlasi luuakse võimalused käsitööks ja muusikaliseks tegevuseks.
Vooremaa