Põltsamaal said valmis tänavused laulupeosupid

Laulu- ja tantsupeo pikaajaline suurtoetaja Põltsamaa Felix tõi turule tänavused ametlikud peosupid: Laulupeo Seljanka, Tantsupeo borši, Rahvaviisi Rassolniku, Labajala Hernesupi ja Segakoori Frikadellisupi, teatas ettevõte.

Laiemat publikut kostitati laulu- ja tantsupeosuppidega juba möödunud nädalavahetusel toimunud Eesti Vabariigi 100. juubeli pidustuste avaüritusel ja matkadel ning XII laulu- ja tantsupeo tule süütamisel. Nende ürituste raames serveeriti pidulistele ja matkajatele kokku 4200 portsjonit peosuppe kümnes eri paigas üle Eesti.

“Meil on pikaajaline kogemus laulu- ja tantsupeolistele maitsva supi valmistamisel ning selle aasta pidu on meie jaoks juba järjekorras viies, mis teeb Põltsamaa Felixist laulupeo ühe pikaajalisema koostööpartneri ja toetaja,” ütles Põltsamaa Felixi turundusdirektor Marek Viilol.

“Eelnevale kogemusele toetudes valisime tänavusteks ametlikeks peosuppideks nii laulu- ja tantsupeoliste kui ka publiku seas viis populaarsemat supimaitset, mis on praeguseks jõudnud ka poelettidele üle Eesti,” lisas ta.

Lustakate ja temaatiliste nimedega laulu- ja tantsupeosupid Laulupeo Seljanka, Tantsupeo borš, Rahvaviisi Rassolnik, Labajala Hernesupp ja Segakoori Frikadellisupp jõudsid müüki kõikjal Eestis, et kogu Eesti rahvas saaks laulupeost osa võtta ja peotunnet ka koju tuua.

Kõik Põltsamaa laulupeosupid valmivad Põltsamaal ning nende valmistamiseks kasutab ettevõte Eesti köögivilju ning Eesti liha. Kõik Põltsamaa supid ja valmistoidud on säilitusainetevabad ning ei sisalda maitsetugevdajaid ega kunstlikke lisaaineid.

Põltsamaa on XII noorte laulu- ja tantsupeo suurtoetaja ning laulu- ja tantsupidude pikaajaline toitlustaja, kes on varasemalt laulu- ja tantsupeolisi toitnud 2007., 2009., 2011. ja 2014. aastal. Tänavune, XII noorte laulu- ja tantsupidu “Mina jään” toimub Tallinna lauluväljakul ja Kalevi staadionil 30. juunist – 2. juulini.

Vooremaa