Põltsamaad külastab mobiilne meestearsti kabinet 8.-9. mail

Tartu Ülikooli Kliinikumi meestekliinik annab teada, et Eesti Vähiliidu eestvedamisel ja Jõulutunneli vahendusel rahastatud mobiilne meestearsti kabinet teeb 8. ja 9. mail peatuse Põltsamaal.

Mobiilse kabineti koordinaator on medõde Olga Raudik, arstidest võtavad mobiilses kabinetis vastu Stanislav Tjagur, Sven Tennisberg ja Margus Punab.

Meestearstid tegelevad kõigi meestele eriomaste haigustega: eesnäärmehaigused, seksuaalhäired, meeste üleminekuiga, hüpogonadism, viljatus, sugutrakti ägedad ja kroonilised põletikud, kõik peenise, munandikoti haigused ja meeste rinnahaigused.

Selleks et pöörduda meestearsti vastuvõtule haigekassa tingimustel, on vaja saatekirja.

Ravikindlustatud isikud peavad esimesel visiidil maksma visiiditasu viis eurot. Ravikindlustuseta ja saatekirjata mehed saavad vastuvõtule pöörduda tasulises korras.

Vastuvõtule saab registreeruda kliinikumi kodulehel: http://www.kliinikum.ee/eriarsti-vastuvott/registreerumine või meestekliiniku kodulehel http://www.kliinikum.ee/meestekliinik või e-kirjaga aadressil meestekliinik@kliinikum.ee , samuti telefonidel 731 9100, 731 9323.

Mobiilsed diagnostikakabinetid soetas Eesti vähiliit ETV heategevusprogrammi «Jõulutunnel» abil: 2015. aasta lõpus koguti annetusi naha- ja eesnäärmevähi varajase diagnoosimise kabineti avamiseks. Saade kogus tänu telefoniannetajatele, firmadele ja FoRevo fondile kokku 312 628 eurot.

Vooremaa