Põltsamaa valla sotsiaalosakonnas on kõik spetsialistide kohad täidetud

Tänase seisuga on Põltsamaa vallavalitsuse struktuuris ette nähtud sotsiaalosakonna spetsialistide ametikohad täidetud, teatas Põltsamaa valla teabespetsialist. Ametis on üks sotsiaaltöö peaspetsialist, kaks sotsiaaltöö spetsialisti, kolm lastekaitsespetsialisti ning üks eestkoste spetsialist. Sotsiaalosakonna juhataja on Merike Sumla, kes töötas varem Pajusi vallasekretärina.

Sotsiaalosakond teenindab endise Puurmani, Pajusi ja Põltsamaa valla ning Põltsamaa linna inimesi Põltsamaa endise linnavalitsuse hoone (Lossi 9) esimesel korrusel. Samuti jätkab sotsiaaltöö spetsialist vastuvõttu Puurmanis.

Sotsiaalosakonna juhataja Merike Sumla sõnul on vastuvõtud korraldatud arvestades ühistranspordi korraldust ja inimeste loomulikku liikumist. Tema hinnangul on Pajusi kandist palju mugavam liikuda Põltsamaa suunal kui Kalanasse. „Ilmselt aeg näitab, kas vajame ühte spetsialisti töökohta juurde või mitte. Praeggu on meie töökoormus väga suur. Loodame, et olukord läheb paremaks, kui oleme tavapärase töörütmi taastanud ja kolimisest tingitud segaduse likvideerinud. Vabandame väga tekkinud ebamugavuste pärast” ütles Sumla.

Puurmanis ja Põltsamaal toimub sotsiaalosakonna vastuvõtt teisipäeviti kell 9-12.00 ja 13-16.00, kolmapäeviti kell 9-12.00 ning neljapäeviti kell 9-12.00.

Vooremaa